Вода з йодом - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання

Вода з йодом


Профілактика йододефіциту

Йод є одним з найважливіших елементів, необхідних для повноцінного функціонування організму. Він бере участь у синтезі гормонів щитовидної залози. А нестача йоду викликає відчуття постійної втоми, депресію, зниження інтелектуальної активності, порушення обмінних процесів і роботи кишечника, стрибки маси тіла, сухість шкіри та втрату її еластичності, випадіння волосся.

Рекомендованою добовою нормою йоду для дорослої людини є 150 мкг, а для жінок в період вагітності – 250 мкг.

У нашому раціоні джерелами йоду є: морепродукти, ламінарія, овочі та фрукти, яйця, молоко, яловичина тощо. Для профілактики йододефіциту досить ефективним методом є процес йодування солі (5 г йодованої солі може забезпечити додатково від 18 до 36 мкг йоду на день) або вживання йодованої води.

Мінеральні води з йодом

На полицях супермаркетів часто можна зустріти мінеральну воду, збагачену йодом.  Йодована вода абсолютно безпечна та легко засвоюється організмом. Розрізняють мінеральні води штучно збагачені йодом та з природнім вмістом йоду. Таку воду можна використовувати як для пиття, так і для приготування їжі. Вода немає характерного хімічного присмаку чи запаху йоду.

В онлайн-супермаркеті АкваМаркет Ви зможете підібрати йодовану воду на свій смак та гаманець, а також в тому об’ємі, який необхідний.

Питна вода з йодом «Берегиня» добувається з артезіанської свердловини глибиною 97 м Юрського геологічного періоду, на Житомирщині, та розливається в полікарбонатні бутлі  об’ємом 18,9 л.  Концентрація йоду у воді Берегиня становить 30-50 мкг/л, що являється оптимальною дозою для профілактики йододефіциту, а також для підтримання повноцінного обміну речовин.  Йодована вода Берегиня в полікарбонатних бутлях 19 л сумісна з усіма кулерами верхнього і нижнього завантаження, а також електричними та механічними помпами, що зручно як для домашнього вжитку, так і для офісів, установ, спортзалів, клінік, салонів краси тощо. Вода Берегиня – найкращий вибір для людей, які підтримують активний спосіб життя.

Дійсно унікальною не лише на території України, а й всієї Європи являється мінеральна лікувально-столова вода «Джерело Якова». Завдяки рідкісному вмісту природного йоду вона зміцнює роботу щитовидної залози, регулює діяльність ендокринної, імунної та нервової систем, підвищює розумову активність, покращює обмін речовин, стабілізує кислотність шлунку, позбавляє від печії та запобігає шлунково-кишковим захворюванням. Ця вода також стабілізує рівень цукру в крові, виводить токсини та радіонукліди. Йодована вода Джерело Якова використовується як в лікувальних цілях (за призначенням лікаря), так і в якості столової води. Вона містить до 200 мкг природного йоду, що становить добову норму для дорослої людини.  

Відмінним способом профілактики йододефіциту являється природна лікувально-столова мінеральна вода «Драгівська». Збагачена йодом (до 1 мг/дм3) вода є природним і найбільш доступним антирадіаційним та профілактичними засобом для забезпечення потреб йоду в організмі. Вживаючи щодня  стакан мінеральної води Драгівська, Ви забезпечите свій організм мінімально необхідною добовою нормою йоду і захистите себе від хвороб, пов’язаних з його дефіцитом.

Не менш корисною йодованою водою є гідрокарбонатна натрієво-кальцієва мінеральна вода «Йоданка Павлівська», яка видобувається зі свердловини глибиною 90 м на Волині. Питна вода Йоданка Павлівська рекомендована всім віковим групам без обмежень! Вона знижує шкідливий вплив на організм підвищеної радіації і особливо корисна дітям та вагітним жінкам. Вода з вмістом йоду необхідна для підвищення ефективності роботи імунної системи, для боротьби з вірусними інфекціями, а також сприяє покращенню обміну речовин. Розріджує кров та не дає їй згортатись в процесі циркуляції. Йоданка Павлівська не має специфічного запаху чи присмаку і чудово вгамовує спрагу. 

Український виробник «Еконія» створив Питну воду для щоденного вжитку, штучно збагачену йодом - ЙОDО. Дана вода допомагає легко поновити водний баланс, а також піклується про йодний баланс організму та надає життєвих сил. ЙОDO має м'який смак без запаху і присмаку йоду, тому ідеально підходить для щоденного пиття та приготування їжі. Сучасний дизайн етикетки створений, щоб кожен віднайшов власний секрет гарного настрою.

Європейською водою №1 по вмісту йоду є природна лужна вода гідрокарбонатно-хлоридно-натрієвого типу Vincentka, яка добувається на території чеського курорту Лугачовіце зі свердловини глибиною 34.8 м. Вінцентка має унікальний склад, природну газацію та приємний м'який смак. Вона рекомендована для профілактики нестачі йоду в організмі та  лікування йододефіцитних станів, стимулює синтез гормонів щитовидної залози. Рекомендована добова доза для дорослих 300 мл: по 150 мл 2 рази на день перед вживанням їжі. Вагітним жінкам – до 200 мл на добу.

В АкваМаркет Ви можете замовити йодовану воду з безкоштовною доставкою від 1 бутля 18,9 л. А на воду в дрібній тарі діють вигідні пропозиції при купівлі упаковками. З Аквамаркет Ви завжди будете забезпечені питною столовою чи лікувальною мінеральною водою з усього світу за доступною ціною!

Бережіть себе і своїх близьких!

 

 

 

 

 

Берегиня Йодована питна вода, 18,9 л Берегиня Йодована питна вода, 18,9 л Берегиня Йодована питна вода, 18,9 л
Артикул: 3698
Товар відключений
Джерело Якова, 0,5 л, Вода мінеральна слабогазована, скло Джерело Якова, 0,5 л, Вода мінеральна слабогазована, скло
Артикул: 50123
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Джерело Якова, 0,5 л, Вода слабогазована, ПЕТ Джерело Якова, 0,5 л, Вода слабогазована, ПЕТ Джерело Якова, 0,5 л, Вода слабогазована, ПЕТ
Артикул: 7123
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Товар відключений
Йодо, 0,5 л, Вода мінеральна йодована, негазована
Артикул: 50668
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Йодо, 1,5 л, Вода мінеральна газована, ПЕТ Йодо, 1,5 л, Вода мінеральна газована, ПЕТ
Артикул: 6495
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Товар відключений
Драгівська, 1,5 л, Вода мінеральна сильногазована, ПЕТ Драгівська, 1,5 л, Вода мінеральна сильногазована, ПЕТ Драгівська, 1,5 л, Вода мінеральна сильногазована, ПЕТ
Артикул: 7845
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Товар відключений
Йоданка Павлівська, 0,5 л, Вода мінеральна сильногазована, скло
Артикул: 44205
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Йодо, 1,5 л, Вода мінеральна негазована, ПЕТ Йодо, 1,5 л, Вода мінеральна негазована, ПЕТ
Артикул: 6494
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Товар відключений
Vincentka, 0,7 л, Вода мінеральна Вінцентка, лікувальна, негазована, скло Vincentka, 0,7 л, Вода мінеральна Вінцентка, лікувальна, негазована, скло Vincentka, 0,7 л, Вода мінеральна Вінцентка, лікувальна, негазована, скло
Артикул: 70902
alt
Поштучно
alt
Упаковкою