День Української Державності - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання

День Української Державності


28 липня Україна відзначає нове щорічне свято - День Української Державності,-  метою якого є утвердження тисячолітніх традицій нашого державотворення. Крім того, дане свято несе просвітницьку роль як протидію російській дезінформації та фейкам.

Історія українського державотворення датується першими згадками про заснування міста Києва та подіями, пов’язаними з діяльністю князя Київського Володимира. У 988 році він прийняв християнство як державну релігію, що сприяло піднесенню культури, освіти, дало поштовх розвитку кириличної писемності.  Саме на вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого у День Хрещення Київської Руси-України – 28 липня – встановлено День Української Державності.

Прагнення до свободи та самостійності є визначальною цінністю українців, що давала наснагу і сили залишатися собою в часи бездержавності, на полі бою відстоювати свою волю і своє існування.

На жаль, увесь час існування нашої Держави, від часів Київської Русі і до сьогодення, на нашу територіальну цілісність, культуру, мову постійно претендували загарбники. І сьогодні, в ХХІ столітті, Україна знову виборює свою цілісність на полі бою із запеклим ворогом – росією. Але наша національна єдність та згуртованість неодмінно приведуть нас до ПЕРЕМОГИ!

Шановні українці, ми приклад свободи, відваги, патріотизму для усього світу! То ж гордо несемо свою національну ідентифікацію і віримо в Україну!

Слава Україні! Смерть ворогам!