День Конституції України - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання

День Конституції України


Сьогодні, 28 червня, Україна відзначає 26-ту річницю Конституції – основного закону Держави. Цей документ закріплює правові норми України як незалежної держави: її суверенітет та територіальну цілісність, а також гарантує свободи і права кожному громадянину.

25 років поспіль цей день був великим державним святом, який ми зустрічали на майданах і площах своїх міст, загорнувшись у синьо-жовтий стяг, або сидячи з рідними за святковим столом. Адже цей день був вихідним …

Сьогодні усі наші норми, свободи та права нещадно порушені країною-терористом, яка знову зневажила міжнародне право. Розпочавши повномасштабну війну 24 лютого, росія за 4 місяці знищила чимало наших міст та сіл, вбила тисячі наших людей, зруйнувала мільйони планів та сподівань. Але на тлі цієї страшної війни ворог нас об’єднав. Наші безстрашні хлопці та дівчата самовіддано борються за державний суверенітет і кордони на полі бою, а у всіх нас є лише одна мрія – ПЕРЕМОГА!

Хочеться вірити, що зовсім скоро усі демократичні засади, закріплені в Конституції України, стануть реальними та непорушними. Україна відбудується та розквітне! А кожен громадянин буде пишатися тим, що він українець!

Тримаймося, все буде Україна! «Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці…»