Вітання з Новим роком! - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання

Вітання з Новим роком!


Шановні Клієнти та Партнери!

Ось і добігають останні дні цього року. Час підбивати підсумки, дякувати, пробачати та будувати нові плани. Адже скільки б років нам не було, який би статус у соціумі ми не займали – Новий рік усі чекають із особливим хвилюванням. У ньому є якась магія, яка обіцяє нові можливості.

Компанія АкваМаркет щиро вітає Вас з прийдешнім 2022 роком! Бажаємо Вам, щоб наступний рік Тигра став роком здійснених бажань, втілених надій та яскравих вражень! Нехай чарівні відчуття супроводжують Вас увесь рік, а гарне свято принесе незабутні зміни, які зроблять життя багатшим і насиченішим. Нехай не лякають круті життєві віражі - вони всі будуть вести до успіху! Загадуйте під бій курантів бажання і вірте - воно обов'язково здійсниться!

Нагадуємо, наш коллцентр, як завжди, працює без вихідних. Замовляйте необхідні продукти в будь-який зручний для Вас час, а ми намагатимемося все доставити в максимально стислий термін. Графік доставки заздалегідь уточнюйте в розділі «Доставка та оплата», попередньо обравши свій населений пункт у верхньому лівому меню.