Таблетована сіль, засипки для фільтрів - купити Фільтри для води, водопідготовка у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (3)

- грн
Сортування: За замовчуванням
CIECH, 25 кг, Сіль таблетована, для пом'якшення води CIECH, 25 кг, Сіль таблетована, для пом'якшення води
Артикул: 63551
Ecosoft, Сіль для домінералізації води №1 Б, 1 кг
Артикул: 39780
Smart salt, Сіль таблетована, 25 кг
Артикул: 52374

Таблетована сіль, засипки для фільтрів у Одесі


Незалежно від якості та походження, природна вода завжди містить розчинені солі. Багато з них корисні, але деякі небажані і небезпечні. Зокрема, солі магнію і кальцію утворюють ту саму жорсткість води, яку ми відчуваємо. Від рівня концентрації солей залежить придатність води для побутового та промислового використання. Очищення води проводиться за допомогою спеціальних систем фільтрації, а для пом'якшення води створена таблетована сіль. Звичайна сіль не підходить для очисних систем, оскільки її тверді частинки повністю не розчиняються і згодом засмічують і руйнують фільтри. Сіль в таблетках для очищення води повністю розчиняється, не розпадаючись на частини. У процесі розчинення таблетка зменшується в розмірах, поки повністю не зникне. Склад не залишає осаду, не перетворюється в тверду масу, здатну засмітити систему водоочищення.

Сіль таблетована для регенерації фільтра не тільки очищає воду від солей, але і відновлює робочі характеристики іонообмінників водопом'якшувальніх установок. Крім того, цей засіб захищає нагрівальні елементи від вапняних відкладень, продовжуючи термін служби обладнання. В інтернет-магазині АкваМаркет Ви можете купити сіль таблетовану в будь-якій кількості. Не має значення, потрібна Вам невелика упаковка або мішок таблетованої солі 25 кг. Наш сайт пропонує замовити онлайн сіль для хімводоочищення, яка використовується в побутових або промислових системах водоочищення. Заглянувши в каталог, Ви знайдете продукцію вітчизняного та імпортного виробництва: Україна, Білорусія, Польща. Доставка таблетованої солі здійснюється за допомогою транспортної компанії Нова Пошта, що істотно заощаджує час покупців. Харків, Київ, Львів, Одеса - привеземо товар швидко і без затримок.

Сіль таблетована. Сфера застосування

Оскільки пом'якшення води необхідно практично скрізь, сфера застосування таблетованої солі досить широка. Її використовують у харчовій, хімічній промисловості, сфері обслуговування і надання послуг, в комунальному секторі та сфері розваг. Очищення води обов'язкове в сфері охорони здоров'я. Тому охочих купити оптом Мозирсіль з кожним днем ​​стає все більше.

АкваМаркет пропонує купити з доставкою сіль таблетовану для промислового і домашнього використання. В наявності продукція Мозирсіль, Smart salt, Ecosoft, яка може застосовуватися в харчовій, фармацевтичній галузі для підготовки котлів високого тиску, а також для систем водопідготовки житлових котеджів або квартир. Вся продукція має необхідні сертифікати. У нас в Києві Ви можете купити сіль таблетовану, вироблену на сучасному високоякісному обладнанні. Кожна таблетка повільно і рівномірно розчиняється у воді, не залишаючи ніякого нерозподіленого осаду. Вплив сольового розчину на фільтр забезпечує регенерацію іонообмінних смол. Отже, системи водоочищення та фільтрації прослужать набагато довше. Регулярне використання таблетованої солі позбавить Вас від витрат на ремонт і заміну дорогого фільтруючого елемента. Набагато дешевше купити оптом сіль в таблетках для очищення води і подбати про роботу обладнання.

Яка сіль таблетована краща

Відповідь проста: та, яка чистіша. Чим вище чистота продукту, тим краще вплив сольового розчину на систему пом'якшення води. Якщо використовувати недостатньо чисту сіль, частинки бруду засмітять форсунки механізму керуючого клапана або осядуть твердим залишком на інших робочих елементах. Згодом це позначиться на працездатності обладнання. Доведеться проводити розбирання і чищення клапана, а можливо - повну заміну нагрівального або фільтруючого елементу. У нашому каталозі Ви знайдете тільки високоякісну і чисту сіль таблетовану, вироблену відповідно високим нормам і стандартам. За типом чистоти продукція відноситься до класу А, що гарантує її повне розчинення при контакті з водою.

Доставка таблетованої солі

Більшість покупців воліє купувати такий продукт оптом, щоб своєчасно поповнювати запаси витратних матеріалів. На АкваМаркет Ви можете замовити онлайн сіль таблетовану, оформивши доставку в будь-який регіон країни. Ми працюємо не тільки по Києву і області (Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь). Доставка в Харків, Луцьк, Одесу, Житомир, Чернігів здійснюється власною кур'єрською службою. Отже, Ви отримаєте сіль таблетовану безпосередньо додому або в офіс. В інші міста України відправка товару здійснюється за допомогою транспортної компанії Нова Пошта. Це гарантує не тільки оперативну доставку продукції, а й лояльні ціни на послугу. Щоб купити з доставкою сіль таблетовану в Києві оформіть замовлення на сайті, або зв'яжіться з менеджерами по одному з телефонів, зазначених на сайті. Ми оперативно обробляємо заявки і своєчасно відправляємо товар, щоб Ви могли швидко отримати сіль в таблетках для пом'якшення води в будь-якому населеному пункті України.