Сервіс кулерів - купити Обладнання для води 18.9л у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (4)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Вентилятор для кулера, квадратний
Артикул: 39755
Кран холодної води з гайкою до моделиі Н2, білий
Артикул: 39759
Штуцер зливу води для кулера
Артикул: 39777

Сервіс кулерів у Одесі


Більшість українців купує чисту питну воду в бутлях, оскільки якість води з-під крана залишає бажати кращого. Замовляти воду вигідно у великих бутлях, а для комфортного розливу використовувати кулери настільні і підлогові. Моделі з охолодженням або нагріванням здатні повноцінно замінити чайник або камеру охолодження. Сучасний кулер для води являє собою функціональний пристрій, який вимагає особливого поводження. Слід не тільки використовувати гарну воду, щоб не засмітити систему, але і періодично проводити сервіс кулерів для води.

Тривала експлуатація обладнання без санітарної обробки призводить до неприємних наслідків. Усередині апарату скупчуються мікроби, бактерії, які здатні змінити смакові якості води і повністю нейтралізувати її корисні властивості. Проблему викликає не рідина, а кулер для води. Перешкоджати подібному розвитку подій допоможе регулярне миття і дезінфекція обладнання. Сервісний центр АкваМаркет пропонує послуги санобробки кулерів для води. Ми не тільки продаємо обладнання, а й здійснюємо його ремонт, а також сервісне обслуговування. Фахівці АкваМаркет точно знають, як почистити кулер, повністю видаливши наліт, накип і забруднення біологічного характеру. До Ваших послуг компетентний персонал, чуйний до потреб клієнтів. Для роботи використовуються миючі засоби і дезінфектори, які безпечні для здоров'я людини. На сайті можна замовити онлайн виїзд майстра. Тривалість санітарної обробки 1-5 робочих днів. На час проведення чистки клієнтам може бути надано орендне обладнання з ідентичними характеристиками.

Навіщо необхідно проводити санобробку

Миття та дезінфекція кулерів для води вирішує кілька важливих завдань. Процедура продовжує термін експлуатації обладнання, перешкоджає погіршення якості питної води, зберігає її корисні якості. Санобробка кулерів для води допомагає підтримувати техніку в належному стані, відповідному санітарно-гігієнічним нормам. В ході чистки фахівці видаляють бактерії, мікроорганізми, які викликають харчові отруєння або алергічні реакції. Також чистка усуває накип і наліт, здатний вплинути на подальшу роботу устаткування. Забилися труби призводять до накопичення мікроводоростей, грибів, бактерій. Якщо вчасно не вжити заходів, патогенна мікрофлора виділяє токсини в воду, змінюючи її якість і хімічний склад. Регулярна санітарна обробка гарантує чистоту кулера і всіх його внутрішніх елементів. Сервісний центр АкваМаркет - це санітарна обробка кулерів, помп, диспенсерів з гарантією на надані послуги. Зателефонуйте нам, щоб замовити виїзд майстра в Києві, Одесі, Харкові. Ви можете зв'язатися з менеджерами, щоб дізнатися попередню вартість послуги.

Етапи санобробки

Процедура передбачає обов'язкову мийку та дезінфекцію всіх складових пристрою. При цьому фахівці використовують сертифіковані миючі засоби, які легко змиваються з будь-яких поверхонь, не залишаючи нальоту. Ось основні етапи санобробки кулера:

  • Розбирання пристрою.
  • Обробка розчином від накипу елементів, що контактують з водою.
  • Дезінфекція внутрішніх частин обладнання, що контактують з водою.
  • Мийка та дезінфекція зовнішніх частин кулера.
  • Ретельна промивка чистою водою, сушка і збірка устаткування.

Як часто проводити санобробку обладнання для води

Щоб підтримувати пристрій у належному санітарно-гігієнічному стані, сервіс кулерів для води проводять раз в 3 місяці за умови, що бутель об'ємом 19 л використовується протягом 3-4 днів. При менш інтенсивній експлуатації пристрій чистять рідше, а при більш інтенсивному користуванні - частіше.

Як почистити кулер своїми руками

Самостійна санобробка обладнання для води - популярний пошуковий запит. В Інтернеті можна знайти безліч порад і рекомендацій, як самостійно помити кулер. Однак варто пам'ятати, що подібні процедури краще довіряти професіоналам. Некомпетентне втручання здатне порушити функціональність техніки, вплинути на якість або смак питної води. Велика ймовірність погано промити кулер після дезінфекції, що призведе до потрапляння в воду залишків засобу для чищення.

Грамотна мийка та дезінфекція кулера для води - запорука Вашого здоров'я і прекрасного самопочуття. Фахівці АкваМаркет швидко виконають роботу, нададуть гарантію на послугу, дадуть рекомендації по користуванню технікою. Працюємо з приватними і корпоративними замовниками, надаючи якісний сервіс за доступними цінами.ф