Дистильована вода - купити Мінеральна вода у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Засоби для прибирання Засоби для прибирання
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (2)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Хімекспрес, 5 л, Дистильована вода, ПЕТ Хімекспрес, 5 л, Дистильована вода, ПЕТ
Артикул: 10169
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Дистильована вода Хімекспрес, Упаковка 4 шт. х 5 л, ПЕТ Дистильована вода Хімекспрес, Упаковка 4 шт. х 5 л, ПЕТ
Артикул: 10169
alt
Поштучно
alt
Упаковкою

Дистильована вода у Одесі


При певних обставинах якість води є критично важливою. Так, для виконання деяких робіт або функціонування певних видів техніки необхідно застосовувати чисту воду без домішок, мікроорганізмів або інших сторонніх речовин. Навіть найякісніша очищена вода не відповідає подібним вимогам. Зате під ці критерії підходить вода дистильована. З латинської дистиляція «distillatio» - стікання краплями. Отже, дистильована вода - це рідина, яка спочатку випарувалася, а потім охолодилася і осіла на поверхню у вигляді крапель конденсату. Дистиляція дозволяє прибрати з води всі мікроелементи, домішки і мінеральні солі. Випарений залишок - це очищена вода без будь-яких добавок.

Характеристики дистильованої води:

 • Чиста мікробіологічна структура.
 • Кришталева прозорість.
 • Відсутність забарвлення або запаху.
 • Рівень pH в межах 5,0-6,8.
 • Підвищена здатність до розчинення.
 • Збереження вихідних властивостей при змішуванні з різними речовинами.

Для чого потрібна дистильована вода

У рідини є особливості, які визначають сферу її застосування. Дистильована вода широко використовується в регіонах, де немає прісної води. Але цим все не обмежується. Сфера застосування дистильованої води неймовірно широка. Скрізь, де потрібна чиста вода без домішок і мікроелементів, застосовується дистилят. Медицина, виробництво, науково-дослідний сегмент - ось лише мала дещиця сфер, де дистильована вода використовується практично щодня. Ідеї ​​для застосування дистиляту в побуті:

 • Вода для праски, парогенератора, зволожувача повітря. Якщо вода для праски або парогенератора містить домішки, незабаром прилади засмітяться, а накип буде пробиватися через отвори в підошві і осідати на речах. Очищена вода має інші характеристики. Вона не утворює накипу під час нагрівання, тим самим продовжуючи термін експлуатації побутової техніки.
 • Рідина для опалювальної системи, радіатора, котлів. Той же принцип: відсутність накипу запобігає корозії металу, а опалювальні прилади служать довше.
 • Вода для акваріума. Допомагає підтримувати нормальний сольовий баланс і мікрофлору для маленьких підводних мешканців.
 • Рідина для акумулятора автомобіля. Сприяє гарному розведенню електролітів і запобігає передчасному зносу батареї. Крім того, чиста вода не вступає в небажані хімічні реакції і забезпечує безпеку експлуатації авто.
 • Вода для розведення антифризу при його випаровуванні.
 • Рідина для розведення чистячих або миючих засобів без втрати характеристик.

Вартість дистильованої води

Оскільки підготовка і виробництво рідини - процес трудомісткий, тривалий і дорогий, ціна дистильованої води в Україні вища, ніж звичайної очищеної. Якісний дистилят не може коштувати дешево. Споживачам важливо враховувати цю умову при виборі продукції на ринку. Тільки якісна дистильована вода від перевіреного виробника буде виконувати свої завдання. Якщо вам потрібна недорога, але хороша дистильована вода, зверніть увагу на продукцію ТМ Хімекспрес. Дистилят цього бренду поєднує в собі прекрасні експлуатаційні характеристики, бездоганну якість і доступну ціну.

На що звертати увагу при виборі дистильованої води:

 • Фасовка. На ринку є пляшки, каністри, бутлі об'ємом 1-5 літрів.
 • Виробник. Слід надавати перевагу товарам від відомих торгових марок України або зарубіжжя.
 • Цільове призначення. У продажу є спеціальні серії для автомобільного акумулятора, праски або розведення антифризу.

Купити дистильовану воду в Києві пропонує наш онлайн-магазин. Широкий асортимент продукції за ціною виробника. Продукт відповідає вимогам ГОСТ і користується величезним попитом серед киян. Але Ви можете вигідно купити воду онлайн, перебуваючи в будь-якій точці країни. Доставка здійснюється навіть у найвіддаленіші населені пункти. Ми пропонуємо замовляти воду в будь-який час, так як сайт функціонує цілодобово. Зв'яжіться з менеджерами, щоб дізнатися умови, при яких діє безкоштовна доставка.