Сік Sandora - купити Соки, солодкі води, енергетики у Одесі, доставка води - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Засоби для прибирання Засоби для прибирання
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (2)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Sandora, 0,95 л, Сандора, Сік апельсиновий
Артикул: 14894
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Sandora, Упаковка 10 шт. х 0,95 л, Сандора, Сік апельсиновий
Артикул: 14894
alt
Поштучно
alt
Упаковкою

сік Sandora


Соки Sandora: Чиста Природа у Кожній Каплі

Чудовий смак та багатство природи втілюються у кожній упаковці соків Sandora. Ці дивовижні напої приносять радість та освіження, збагачуючи ваш день яскравими смаками та натуральними ароматами.

  • Натуральне джерело Вітамінів: Соки Sandora - це справжня криниця вітамінів та корисних речовин. Дбайливо відібрані фрукти, зібрані в самому піку зрілості, зберігають максимальну кількість поживних елементів. Кожен ковток стає кроком до підтримки вашого здоров'я та імунітету.
  • Широкий асортимент смаків: Багатство асортименту соків Sandora дозволяє вибрати саме той смак, який зробить ваш настрій яскравішим. Від класичних цитрусових до екзотичних фруктових поєднань – ви знайдете свій ідеальний варіант. При цьому кожен смак залишає післясмак свіжості та природної чистоти.
  • Енергія Природи у Руху: Соки Сандора - це не лише смак, але й енергія, яка допомагає вам залишатися активними та енергійними весь день. Бадьорість і жвавість, які ви отримуєте, перебуваючи у русі, стають вашими вірними супутниками завдяки Sandora.
  • Вибір для всієї родини: Sandora створює соки для всієї родини. Від малечі до дорослих - кожен знайде свій улюблений смак. Натуральність та якість соків роблять їх ідеальним вибором для сніданків, перекусів та зустрічей із друзями.
  • Довіра Споживачів: Більш ніж десятиліття довіри споживачів підтверджують найвищий стандарт якості Sandora. Ці соки стали невід'ємною частиною життя багатьох людей, які оцінюють природу кожної краплі.

Соки Сандора - це свіжість, натуральність і невимовний смак природи. Вибираючи Sandora, ви вибираєте найкраще для себе та своїх близьких. Освіжіть свій день справжніми фруктовими напоями, які принесуть вам радість, турботу про здоров'я та бадьорість на кожному етапі вашого життя.