Поліроль для меблів - купити Догляд за меблями у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Засоби для прибирання Засоби для прибирання
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (1)

- грн
Сортування: За замовчуванням

Поліроль для меблів у Одесі


Поліроль для меблів - ефективний засіб для прибирання різних поверхонь. Спрей або аерозоль дозволяє швидко видалити забруднення, жирні плями або відбитки пальців, а також провести дрібну реставрацію або замаскувати наявні пошкодження. Поліролі Пронто, Сиф, Сама широко використовуються в сегменті клінінгу. Випускаються засоби як побутового, так і промислового призначення.

Поліроль для меблів. Особливості та склад

Незважаючи на широкий спектр продуктів, запропонованих на ринку, всі вони мають однакові компоненти в складі. В якості активних інгредієнтів використовуються:

  • Натуральний або синтетичний віск. Він заповнює дрібні тріщини або подряпини, вирівнює поверхню, маскує невеликі дефекти. Після полірування з воском меблі знову блищать і виглядають естетично.
  • Антистатики. Перешкоджають швидкому накопиченню пилу за рахунок зняття з поверхні статичної електрики.
  • Силікон. Забезпечує швидке висихання доглядового засобу. Також силікон допомагає зберегти насиченість кольору поверхні матеріалу, добре маскує невеликі відколи або подряпини.
  • Всілякі масла. Обов'язково входять до складу поліролей для прибирання дерев'яних меблів. Масло зволожує поверхню і не дає їй розсохтися.

Крім цього виробники доповнюють деякі засоби поверхнево-активними речовинами в різній концентрації. Подібні продукти не тільки полірують, а й чистять поверхню від будь-яких забруднень. Для додання засобу аромату його формулу збагачують парфумованими композиціями. Після прибирання в приміщенні залишається приємний легкий запах.

Види поліролей

За формою випуску засоби можна розділити на аерозолі та креми. Оскільки сам поліроль є різновидом емульсії, то в залежності від робочої поверхні це «масло у воді» або «вода в маслі». Завдяки тій чи іншій концентрації активних речовин прибирання конкретної поверхні проходить швидко і ефективно. В асортименті можна знайти поліроль для різних поверхонь. Кожен варіант буде відрізнятися за способом застосування і активному компоненту:

  • Поліроль восковий. Надає поверхні блиск і маскує дрібні ушкодження. Найчастіше використовується для обробки натурального дерева без лакового покриття. Віск додатково живить матеріал і перешкоджає його пошкодженню. Однак на обробленої поверхні стають сильно помітні відбитки пальців, що є істотним недоліком. Проте, воскової поліроль для меблів Пронто, Сіф прекрасно доглядає за дерев'яними меблями.
  • Поліроль з пігментом. Володіє фарбувальною здатністю, тому застосовується для прибирання і невеликої реставрації. Часто містить антистатичні компоненти, завдяки чому оброблена поверхня довго не покривається пилом. Ефективно справляється з стертими або вицвілими сегментами, роблячи поверхню однорідною за кольором.
  • Поліроль від подряпин. Спеціальні засоби для ремонту глибоких подряпин або відколів. Після полірування меблі стають більш доглянутими, а сліди механічних пошкоджень - менш помітними.
  • Поліроль для лакованих меблів. Відрізняється від універсальної побутової хімії за складом. Засіб не містить агресивні компоненти або спирт, тому не сушить поверхню. Крім того, антипил для меблів надовго збереже її сяючий глянсовий вид.

Вибирають засоби для прибирання з урахуванням того, який матеріал потрібно почистити. Деякі породи дерева потребують особливого догляду. Ламіновані шафи чистять універсальними засобами, а ось поліроль для меблів з воском застосовується виключно для натурального дерева. Віск утворює особливу захисну плівку зверху матеріалу, перешкоджаючи його висиханню або пошкодженню. Лакові поверхні прибирають за допомогою косметики, яка не сушить матеріал.

Купити антипил для меблів сьогодні можна в більшості магазинів, адже ці засоби виробляються багатьма відомими компаніями. У нашому онлайн-каталозі представлена ​​широка лінійка засобів для прибирання, виготовлена ​​провідними виробниками. Це товари різного призначення, перевірені в лабораторних умовах і в побуті. Вони використовуються звичайними споживачами і професійними клінінговими службами. Пронто, Мебелюкс, Сіф для обробки різних поверхонь з кераміки, дерева, пластика. Завдяки доступним цінам Ви можете купити з доставкою відразу кілька засобів, щоб перевірити їх дієвість. Доставка з Києва здійснюється по всій Україні, а для оптових замовників діє окремий прайс.