Соки і води для дітей - купити Соки, солодкі води, енергетики у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Засоби для прибирання Засоби для прибирання
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (12)

- грн
Сортування: За замовчуванням
 Малятко, 5 л, Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ  Малятко, 5 л, Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ  Малятко, 5 л, Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ
Артикул: 3574
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Аквуля, 2 л, Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ Аквуля, 2 л, Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ
Артикул: 6111
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Аквуля, 6 л, Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ
Артикул: 6112
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Аквуля, Спорт, 0,5 л, Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ Аквуля, Спорт, 0,5 л, Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ
Артикул: 6110
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Малятко, 1,5 л, Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ, ПЕТ Малятко, 1,5 л, Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ, ПЕТ
Артикул: 6113
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Малятко, Спорт, 0,33 л, Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ, ПЕТ Малятко, Спорт, 0,33 л, Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ, ПЕТ Малятко, Спорт, 0,33 л, Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ, ПЕТ
Артикул: 3573
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
 Аквуля, Спорт, 0,5 л, Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ  Аквуля, Спорт, 0,5 л, Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ
Артикул: 6110
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
 Малятко, Спорт, 0,33 л, Упаковка 6 шт., Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ, ПЕТ  Малятко, Спорт, 0,33 л, Упаковка 6 шт., Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ, ПЕТ
Артикул: 3573
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Аквуля, 2 л, Упаковка 4 шт., Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ
Артикул: 6111
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Аквуля, 6 л, Упаковка 10 шт., Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ
Артикул: 6112
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Малятко, 1,5 л, Упаковка 6 шт., Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ
Артикул: 6113
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Малятко, 5 л, Упаковка 10 шт., Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ Малятко, 5 л, Упаковка 10 шт., Вода дитяча негазована, з перших днів життя, ПЕТ
Артикул: 3574
alt
Поштучно
alt
Упаковкою

Соки і води для дітей у Одесі


Овочеві та фруктові соки для дітей – це джерело корисних речовин, необхідних організму, що росте. Навколо дитячих напоїв уже багато років точаться активні дискусії на тему, чи є користь у дитячих соків. Чи можна давати дітям соки та які вибрати, з якого віку вводити прикорм та в якій кількості – всі ці питання лягають в основу клінічних досліджень, які проводяться у всьому світі. І результати цих досліджень стають базою для формування національних стандартів дитячого харчування, в які також вносяться корективи з появою нових даних, адже дослідження не припиняються. Давайте розберемося, що до чого.

Дитячі соки та їх особливості

Що таке сік? Це вичавки з овочів, фруктів або ягід з додаванням води, лимонної кислоти та інших компонентів. Педіатри рекомендують давати соки дітям з 6 місяців життя, оскільки це джерело поживних речовин та вітамінів, необхідних організму малюка. Маленька дитина поки не навчилася справлятися з твердою їжею, тому овочеві та м'ясні пюре, а також фруктові та овочеві соки – продукти першого прикорму, що формують збалансований та різноманітний раціон харчування.

Дитячий сік в Україні є актуальним як перший прикорм уже кілька десятиліть. Грунтуючись на дослідженнях та тестах, проведених провідними інститутами чи лабораторіями, педіатри залишаються незмінними у своїй думці: дітям сік давати можна і потрібно. Головне – зробити це своєчасно та підібрати продукти, які не викликають у малюка алергії.

Соки для малюків виробляють компанії, що спеціалізуються на випуску дитячого харчування (Агуша, Фруто Няня, Гербер, Хіпп). Ці бренди ретельно відстежують актуальні виробничі стандарти, тому випускають на ринок безпечну, корисну продукцію для дітей. Готові дитячі соки із фруктів та овочів – це можливість доповнити стандартні продукти корисними компонентами. А ще це смачна альтернатива нелюбимим продуктам, які таки мають бути в раціоні.

Дитячі напої мають особливий склад, де немає консервантів, барвників, підсилювачів смаку, крохмалю та інших потенційно небезпечних речовин. Всі інгредієнти органічні, натуральні перед виробництвом проходять ретельну обробку, а упаковка напоїв здійснюється в асептичних умовах. Також виробники відстежують кількість цукру, суворо регламентовану органами контролю. В результаті дитячий прикорм Чудо Чадо або Hipp стає кориснішим і безпечнішим, ніж свіжий сік.

Які соки корисно пити дітям

Вибираючи дитяче харчування Агуша, Gerber або Hipp, батькам варто пам'ятати про корисні властивості, притаманні тому чи іншому виду овочів, фруктів. Напої продаються як у моно виконанні, і у вигляді суміші різних плодів. Докладніше розглянемо, як деякі овочі та фрукти діють на організм, і які соки для дітей вважаються найбільш корисними:

  • Яблучний сік. Цей фрукт вважається затребуваним у сфері дитячого харчування, оскільки яблуко ідеально підходить для першого прикорму, адже воно не викликає алергічної реакції. Підходять яблучні соки для дітей 6 місяців. Користь напоя полягає у його позитивному впливі на травну систему.
  • Персиковий та абрикосовий сік. Рекордсмен за вмістом бета-каротину, а також джерело корисних харчових волокон. Сприятливо діють на травлення, покращують перистальтику кишківника. Персик та абрикос самі по собі солодкі, тому в асортименті легко знайти дитячий сік без цукру.
  • Морквяний сік. Кладезь цінних компонентів, серед яких вітамін А, необхідний зміцнення кісток і суглобних тканин. Морквяний сік для дітей стимулює апетит, сприятливо діє на нервову систему, зміцнює імунітет та захищає дитину від вірусів та бактерій.
  • Виноградний сік. Містить велику кількість цукру і фруктози, тому підійде для дітей, які потребують підвищення калорійності раціону. Виноградний сік корисний та смачний, містить вітаміни та мікроелементи, необхідні для нормального розвитку організму малюка. Однак оскільки виноград є алергеном, давати виноградний сік рекомендують дітям віком від 1,5 до 2 років і старше.

Як і коли давати дитині сік

Перший прикорм овочевим або фруктовим соком можна вводити на 4 місяці життя, якщо малюк на штучному вигодовуванні, і на 7 місяці, якщо на грудному. Достатньо буде половини або однієї повної чайної ложки при кожному прийомі їжі.

Для дітей віком від одного року розмір порції збільшується до 150 мл на добу. Весь обсяг рівномірно ділять на кілька частин і дають у кожен прийом їжі. Дітям старше 6 років можна давати склянку соку на день.

Батькам важливо адекватно оцінювати дитячий сік та сприймати його з погляду складу – як фрукт чи овоч. Тому напій - це повноцінний перекус, а для вгамування спраги малюкові варто давати воду, але не соки. І не зупиняйтесь на одному різновиді. Краще замовити кілька видів та чергувати їх між собою, щоб організм малюка отримував максимум користі.

Купити з доставкою дитячий сік від найкращих виробників України, Європи, Америки пропонує інтернет-магазин АкваМаркет. Натуральні фруктові та овочеві напої без цукру та консервантів. Широкий вибір товарів, доступні ціни, можливість замовлення товару з Києва в будь-яку точку країни.