Прокладки - купити Інтимна гігієна у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Засоби для прибирання Засоби для прибирання
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (13)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Always Ultra Normal, 20 шт., Гігієнічні прокладки, 4 краплі
Артикул: 27303
Bella Normal, 20 шт., Гігієнічні прокладки, 3 краплі Bella Normal, 20 шт., Гігієнічні прокладки, 3 краплі
Артикул: 27327
Bella, Panty Classic, 60 шт., Прокладки щоденні
Артикул: 27320
Kotex Ultra, Dry Normal Duo, 20 шт., Гігієнічні прокладки
Артикул: 27360
Kotex Ultra, Dry Normal, 10 шт., Гігієнічні прокладки
Артикул: 27353
Kotex, Normal Young, 10 шт., Прокладки гігієнічні, 4 краплі
Артикул: 58841

Прокладки у Одесі


Прокладки і тампони - засоби гігієни, які використовуються жінками в усьому світі. Інтимна гігієна вимагає не менше уваги і зусиль, ніж гігієна тіла. Тому до вибору прокладок варто підходити відповідально. Сучасні прокладки економічні та функціональні. Головне завдання прокладок і тампонів - увібрати вагінальні виділення. З урахуванням потреб жінок виробники сьогодні пропонують купити прокладки гігієнічні різних типів, призначені як для менструальних, так і для інших виділень.

Умовно прокладки можна розділити на дві великі категорії - вітчизняного і іноземного виробництва. Вони не відрізняються за якістю і різноманітності варіацій, тоді як ціна прокладок гігієнічних українського виробництва більш доступна. Вартість імпортної продукції вище, але в асортименті можна знайти прокладки органічні з унікальним складом або незвичайної форми.

Тим, хто планує купити гігієнічні прокладки, рекомендуємо уважно вивчити асортимент товарів на нашому сайті. Інтернет-магазин АкваМаркет - це прокладки гігієнічні з крильцями, багаторазові, ультратонкі, щоденні. Пропонуємо купити прокладки Always Ultra, Kotex, Naturella недорого. Завжди можна підібрати хороший товар, проблем з вибором немає.

Гігієнічні прокладки жіночі. Види і призначення

Асортимент тампонів і прокладок на ринку України великий. Прокладки жіночі діляться на кілька категорій залежно від цільового призначення:

  • Для критичних днів. Прокладки ефективно вбирають виділення під час менструації, забезпечуючи комфорт і захист від протікань. Жіночі прокладки для критичних днів відрізняються за матеріалом, розміром, абсорбуючим властивостям і формою. Рекомендуємо купити прокладки жіночі анатомічний форми з крильцями: Naturella, Kotex, Bella. Вони подарують відчуття захищеності і максимальний комфорт. Звертайте увагу на ступінь поглинання. Для помірних виділень радимо вибирати прокладки гігієнічні Normal, для рясних - Ultra Super Dry, а для скудних - ультратонкі прокладки Ultra light. Виробники також подбали про те, щоб кожна жінка під час критичних днів отримала захист під час сну. Тому в магазині можна купити прокладки нічні (Night). Спокійний сон і максимальний захист від протікань.
  • Прокладки гігієнічні на кожен день. Тонкі і непомітні під одягом прокладки гігієнічні Always, Naturella, Libresse забезпечують ефективний щоденний догляд і захист від природних виділень. Засоби також діляться по формі (для звичайних трусиків або для танга), розміру і абсорбуючим властивостям. Залежно від потреб можна купити прокладки гігієнічні щоденні Ultra Super Dry, Light, Normal.
  • Урологічні прокладки. Призначені для людей, які страждають від незначного нетримання сечі. Прокладки абсорбують вологу і нейтралізують неприємний запах.
  • Післяпологові. Спеціальні прокладки, створені для жінок в перші дні після пологів. Обов'язково застосовуються, якщо жінка зазнала хірургічного втручання. Завдяки натуральному складу і оптимальній товщині забезпечують повне поглинання виділень і виключають ймовірність розвитку алергічних реакцій.

Купити жіночі гігієнічні прокладки на сайті Aquamarket.ua

Купувати гігієнічні засоби пропонує інтернет-магазин АкваМаркет. Тут зручно купувати прокладки будь-яких видів. Онлайн каталог допоможе підібрати товар за ціною, по виробнику або іншим властивостям. Купівля відніме 3-5 хвилин, а доставка по Києву і Україні додатково заощадить час. Вартість прокладок Always Ultra, Platinum і Night на сайті Aquamarket.ua нижче, ніж в аптеці або офлайн магазині. Гігієнічні прокладки популярних європейських виробників, товари з Кореї і Таїланду, а також український натуральний продукт.

В інтернет-магазині АкваМаркет можна замовити прокладки оптом, так як вартість товару дійсно низька. Забудьте про тривалий офлайн-шопінг, очікування в чергах і поїздки по магазинах у пошуках потрібних засобів. Щоденні, урологічні, менструальні прокладки гігієнічні з доставкою додому. Абсолютно всі прокладки сертифіковані і відповідають високим стандартам якості. Замовляйте прокладки та інші гігієнічні товари за вигідними цінами. Оформляючи замовлення, не забудьте вказати регіон доставки, так як ми відправляємо товар по всій Україні.