Молоко - купити Молочне, яйця у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (16)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Галичина, Barista, 1 л, Молоко ультрапастеризоване, 2,5%
Артикул: 61896
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
 Mlekovita 1 л, 3,2%, Молоко безлактозне Млековіта
Артикул: 48108
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Словяночка, Молоко ультрапастеризоване 2.5%, 1 л
Артикул: 29070
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Буренка, 1 л, 2,5%, Молоко, Ультрапастеризоване
Артикул: 14815
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Бурьонка, 1 л, 3,2%, Молоко, Ультрапастеризоване
Артикул: 5716
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Волошкове поле, 900 мл, Молоко безлактозне, ультрапастеризоване, 2,5%
Артикул: 68781
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
На Здоров'я, 0,95 л, 2,5%, Молоко, Безлактозне, Ультрапастеризоване На Здоров'я, 0,95 л, 2,5%, Молоко, Безлактозне, Ультрапастеризоване
Артикул: 14314
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
На здоров'я, Молоко ультрапастеризоване, 2,5%, 1 л На здоров'я, Молоко ультрапастеризоване, 2,5%, 1 л
Артикул: 15296
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Mlekovita, 12 упаковок по 1 л, 3,2%, Молоко Млековіта, безлактозне
Артикул: 48108
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Слов'яночка, Молоко ультрапастеризоване 2,5%, 1 л, упаковка 12 шт.
Артикул: 29070
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Буренка, Упаковка 12 шт. по 1 л, 2,5%, Молоко, Ультрапастеризоване
Артикул: 14815
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Буренка, Упаковка 12 шт. по 1 л, 3,2%, Молоко, Ультрапастеризоване
Артикул: 5716
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Волошкове поле, Упаковка 12 шт х 900 мл, Молоко безлактозне, ультрапастеризоване, 2,5%
Артикул: 68781
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Галичина, Barista, Упаковка 12 шт, по 1 л, 2,5%, Молоко ультрапастеризоване
Артикул: 61896
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
На Здоров'я, Упаковка 12 шт. по 0,95 л, 2,5% Молоко, Безлактозне На Здоров'я, Упаковка 12 шт. по 0,95 л, 2,5% Молоко, Безлактозне
Артикул: 14314
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
На здоров'я, Молоко ультрапастеризоване, 2,5%, 1 л, упаковка 12 шт.
Артикул: 15296
alt
Поштучно
alt
Упаковкою

Молоко у Одесі


Молоко

Молоко - незамінний продукт в раціоні дітей і дорослих. Діти обожнюють його і в сирому вигляді, і у вигляді всіляких каш. Дорослі найчастіше використовують молоко у вигляді добавки в каву або чай.

Молоко - це продукт тваринного походження, найчастіше використовується молоко корови. Хоча все частіше можна зустріти козине молоко, овече молоко. За допомогою "білого золота" готують тисячі різноманітних продуктів, без яких немислимо нинішнє існування людини.

Сир, сир, сметана, кефір, ряжанка, йогурти, морозиво, масло вершкове, вершки, і ще багато всього виробляють з молока.


Ультрапастеризоване молоко

Термін зберігання свіжого молока обмежений і без спеціальної обробки воно може зберігається всього кілька днів в холодильнику. Для того, щоб молоко зберігалося довше використовують спеціальний метод ультрапастеризації, коли його нагрівають при високій температурі, при тому в молоці зберігають всі важливі мікро- і макроелементи. Таке молоко називається ультрапастеризованим і доступне для зберігання в спеціальних багатошарових тетрапакетах протягом 90 -180 днів. Так є сухе молоко.

Зберігають таке ультрапастеризоване молоко при температурі до + 25С в закритому вигляді. Коли ж пачка молока відкривається, його необхідно зберігати вже в холодильнику і використати протягом 24-48 годин.

Ультрапастеризоване молоко незамінний помічник всіх бариста, тих хто готовить кавові напої на основі молока, такі як - капучино, латте, раф, американо з молоком і багато інших. У кожному будинку або офісі також повинна бути пачка, інша ультрапастеризованого молока під рукою. Адже далеко не завжди зручно бігти в магазин або чекати доставки молока. Ультрапастеризоване молоко виробляють практично всі виробники молока, серед популярних ТМ молока - На Здоров'я, Буренка, Здравушка, Селянське, Лактель, Ніжинське.

Молоко розділяється за вмістом жиру в ньому і обсягом пакету. Основна стандартна жирність молока 2,5%, хоча часто зустрічається і молоко жирністю 0,5%, 1,5%, 3,2% і навіть 6%.


Безлактозне молоко

Часто у дітей і дорослих спостерігається непереносимість коров'ячого молока, по причині вмісту у ньому лактози. У таких випадках в раціон варто використовувати рослинне молоко або ж спеціально оброблене молоко з низьким вмістом лактози або навіть зовсім без лактози. Такий продукт називають низьколактозним або безлактозним молоком. Низьколактозне молоко містить практично всі ті ж мікро і макроелементи, однак не містить лактози, яка являється часто причиною здуття живота.


Купити молоко

Замовлення і доставка з інтернет магазину - це найбільш зручний спосіб купити молоко. Кур'єр доставляє молоко, разом з іншими товарами прямо до вас в офіс або додому. Замовити товар можна як поштучно, так і відразу ОПТом (упаковкою). 1 упаковка ультрапастеризованого молока містить 10-12 пачок. Практично всі пакети мають клапан для зручного наливання і можливість закрити пачку і поставити її в холодильник.

Купити молоко можна онлайн на сайті АкваМаркет або зателефонувавши по телефону підтримки 8877 безкоштовно з мобільного. У нас ви знайдете більш 40 видів молока різної жирності і обсягу пакета. Ми гарантуємо 100% якість продаваного нами молока, і в разі, якщо Вам не підійшло по якісним параметрам замінимо його при першій необхідності. Плюс до того ж у нас Ви можете купити молоко дешево, замовивши відразу упаковку молока. Ціна молока Київ достатньо низька у порівнянні з супермаркетами.

Доставка молока додому або в офіс проводиться прямо до порогу.

Млинці на молоці

часто ми шукаємо прості рецепти, щоб приготувати легку і просту страву. Таким є всіма улюблені млинці на молоці. Існує 1001 рецепт, як правильно приготувати їх смачними і красивими. Такі рецепти млинців передавалися ще від бабусь. Щоб приготувати млинці на молоці, відмінно підійде ультрапастеризоване молоко середньої жирності, борошно вищого гатунку, трохи соняшникової олії і щіпка солі і цукру. У будь-якому випадку кожен для себе повинен визначити яке співвідношення інгредієнтів необхідно використовувати. Ми ж готові доставити молоко для ваших млинців в будь-який зручний для Вас час! Смачного!