Відбілювач для білизни - купити Засоби для прання у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (1)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Dr. Beckmann, 80 г, Др. Бекменн, Відбілювач для одягу
Артикул: 52037

Відбілювач для білизни у Одесі


Практично кожна господиня час від часу використовує відбілювач. Ця речовина здатна повернути первісну білизну. Навіть при ретельному догляді білі речі з часом набувають жовтуватий або сіруватий відтінок. Якісний відбілювач для одягу швидко виправить ситуацію навіть з одного прання.

Зараз у продажу є різні види відбілювачів. Найбільш популярні - оптичні і кисневі. Перший вид побутової хімії діє досить агресивно, оскільки склад входить хлор та інші продукти нафтопереробки. Відбілюючий порошок з хлором має характерний запах, який не йде навіть після декількох полоскань з кондиціонером. Речі після прання виглядають білими і чистими, однак хлоромісткі порошки впливають на структуру тканини, яка швидше зношується. Крім того, оптичні відбілювачі провокують алергічні реакції, здатні накопичуватися в організмі і є причиною появи онкологічних захворювань. Тому все більше споживачів відмовляється від даного виду побутової хімії на користь нових продуктів.

Що таке кисневий відбілювач

Дана речовина - це суміш перкарбоната натрію, сполуки природних кристалів соди та перекису водню. Подібне поєднання компонентів ефективно справляється з усіма видами плям рослинного походження, після чого розкладається у воді на кисень, воду і кальциновану соду. Відбілювач кисневий абсолютно безпечний і екологічно чистий. При цьому речовина володіє очисними, дезінфікуючими, дезодоруючими властивостями. Крім цього завдяки зниженню активності іонів кальцію і магнію відбілювач пом'якшує воду, тим самим підвищуючи якість і ефективність прання. Повністю нешкідлива побутова хімія підходить навіть для дитячих речей, не викликає алергії та інших негативних реакцій з боку організму. Ось переваги, якими володіють кисневі відбілювачі:

  • Повне виполіскування з тканин. Речовини легко вимиваються з тканин, не залишаючись в їх структурі.
  • Екологічність. Активні компоненти відбілювача розкладаються на речовини, що не приносять шкоди ні організму людини, ні навколишньому середовищу.
  • Швидко розчиняється навіть у холодній воді, не залишає розводів на речах.
  • Не руйнує структуру тканини, підвищуючи термін служби білизни.
  • Безпечний для всіх, в тому числі для людей з алергією, для маленьких дітей.
  • Повертає природну білизну речей, а також видаляє будь-які плями.

Як використовувати відбілювач без хлору

Побутова хімія підходить для ручного або машинного прання, проте на цей параметр слід звернути увагу при виборі товару. Зазвичай на упаковці є відповідне маркування: ручне або автоматичне прання. Пропорції порошку також вказані на упаковці. Оскільки концентрація активних речовин у різних виробників відрізняється, інформація на пачці допоможе правильно розрахувати кількість засоба для прання.

Кисневий відбілювач для білизни застосовується при будь-якій температурі і підходить для будь-якого режиму прання, в тому числі «Ручне» або «Делікатне». При цьому речі набувають сліпучої білизни, а плями і забруднення повністю зникають.

Зверніть увагу, що для деяких тканин підходить виключно кисневий відбілювач, а використання порошків з хлором заборонено. Також не рекомендується змішувати декілька відбілювачів від різних виробників. Компоненти можуть вступити в реакцію, наслідки якої складно передбачити.

Який відбілювач для прання краще

Ринок побутової хімії пропонує покупцям величезний асортимент різних товарів. Складно сказати, який відбілювач краще, оскільки всі продукти мають свої особливості. В цілому, краще віддавати перевагу відомим брендам. Так Ви отримаєте впевненість в тому, що речовина вироблена відповідно стандартам якості і безпеки. Судячи з відгуків покупців, добре зарекомендували себе кисневі відбілювачі Dr. Beckmann, ACE, Vanish. Не менш популярний український виробник Еврика, відбілювачі якого відрізняються доступною ціною і високою ефективністю.

Менеджери магазину АкваМаркет готові допомогти вибрати відбілювач для одягу в рамках Ваших потреб і бюджету. У нашому магазині є товари на будь-який смак і гаманець. Всі популярні лінійки відбілювачів Ваніш, Сама і інших відомих марок. Ви можете вибрати товари онлайн і купити з доставкою в Київ, Харків, Львів, Дніпро, Маріуполь. Це кращий спосіб заощадити час і гроші, отримавши гарантовано якісні засоби для прання за ціною виробника.