Стретч-плівка - купити Офісна канцелярія у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Засоби для прибирання Засоби для прибирання
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (2)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Стретч-плівка прозора, 500 мм х 170 м, 20 мкм (2 кг)
Артикул: 87819
Стретч-плівка прозора, 500 мм х 230 м, 17 мкм (2кг)
Артикул: 87818

Стретч-плівка у Одесі


Стретч-плівка - це гнучкий і міцний матеріал, який широко використовується для пакування та захисту товарів. Вона має унікальні властивості, які роблять її ідеальним рішенням для різних галузей і завдань.

Види стретч-плівки

Існують різні види стретч-плівки, включно з ручною і машинною. Ручна стретч-плівка зазвичай призначена для невеликих обсягів пакування. Вона легка у використанні та забезпечує надійний захист товарів від пилу, вологи та пошкоджень. Машинна стретч-плівка, зі свого боку, застосовується з використанням спеціального обладнання, що забезпечує більш ефективне й економічне пакування за великих обсягів.

Основними особливостями стретч-плівки є її еластичність і розтяжність. Завдяки цим властивостям, плівка щільно облягає предмет, що упаковується, створюючи надійний захист від втрат і пошкоджень під час транспортування і зберігання. Крім того, стретч-плівка має гарну прозорість, що дає змогу легко бачити упаковані товари без необхідності їх розпаковувати.

Застосування стретч-плівки різноманітне. Вона часто використовується в логістиці та складському господарстві для пакування та палетування вантажів. Також вона широко застосовується в роздрібній торгівлі для захисту товарів від пошкоджень і крадіжки. Стретч-плівка також знаходить застосування в сільському господарстві, харчовій промисловості та інших галузях.

Стретч-плівка - це незамінний матеріал для ефективного пакування та захисту товарів. Завдяки різним видам і перевагам, вона знаходить широке застосування в різних галузях і допомагає забезпечити збереження товарів протягом усього їхнього шляху від виробника до споживача.