Фасувальни пакети - купити Кухонне приладдя у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (8)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Пакети Zip-Lock, 14х15 см, 100 шт.
Артикул: 26829
Пакети Zip-Lock, 25х35 см, 100 шт.
Артикул: 26830
Ваш бюджет, 40 шт., Пакети для заморозки, 20х25 см Ваш бюджет, 40 шт., Пакети для заморозки, 20х25 см
Артикул: 20975
ЕкоПак, 10 шт, Пакет з ручкою, крафт, 250х140х350 мм
Артикул: 25772

Фасувальни пакети у Одесі


Кілька десятиліть тому поліетиленові пакети вийшли на вітчизняний ринок і практично повністю витіснили інші варіанти упаковки. На сьогоднішній день поліетилен використовується в різних областях діяльності. Це зручний, практичний, недорогий матеріал, який ідеально підходить для виготовлення всіляких пакетів. Продукція має низку переваг, що і дозволило їй потіснити матеріали-аналоги. Фасувальні пакети з поліетилену це:

 • Зручність. Матеріал не вимагає особливих умов зберігання. У спеку або холод харчові пакети зберігають свої властивості і не втрачають привабливий вигляд.
 • Доступність. Якщо купити оптом пакети фасувальні в Києві, можна відмінно заощадити кошти. Великі упаковки витратних матеріалів обходяться зовсім недорого.
 • Клієнтоорієнтованість. У більшості магазинів, закладів громадського харчування, аптек поліетиленові і паперові пакети видаються покупцеві безкоштовно разом з товаром. Це відмінний інструмент для реклами. Брендовані пакети підвищують впізнаваність компанії і покращують імідж.
 • Універсальність. Пакети однаково активно використовуються для упаковки продовольчих і непродовольчих товарів. У цьому випадку головне підібрати правильний розмір, матеріал і щільність пакетів.
 • Тривалий життєвий цикл. Пакет з магазину можна повторно використовувати в побутових цілях для упаковки або зберігання продуктів, речей, одягу, інструменту або утилізації сміття.

Оскільки фасувальні пакети поширені і затребувані, виробники для зручності споживачів випускають величезний асортимент продукції. Можна знайти абсолютно різні вироби, що відрізняються за розміром, формою, кольором, щільністю та іншими характеристиками.

Основні види пакетів для фасування і упаковки

Класифікувати пакувальну продукцію можна за різними ознаками. Так, є різні пакети по типу і цільовому призначенню. Наприклад, пакети для заморозки, які використовуються для фасування продуктів і подальшого їх зберігання в морозильній камері. Одноразові пакети частіше застосовуються для фасування та транспортування товарів, в тому числі продуктів харчування. Пакети для сміття, відповідно, використовують за прямим призначенням, але нерідко їх застосовують для транспортування речей під час переїзду. А пакетики для приготування льоду дуже зручні, коли потрібно швидко заморозити лід для напоїв, а під рукою немає форми. Більш того, приготування льоду в пакетах більш гігієнічно, оскільки тара використовується одноразово. Пакет-банан, як правило, ми бачимо в магазинах і аптеках. Це ідеальний варіант упаковки щойно куплених товарів.

Залежно від форми випуску можна виділити такі популярні види пакетів:

 • Європласт. Вироби в стосі, що не з'єднані між собою, упаковані в коробочку з віконцем (за принципом одноразових паперових серветок), з якого їх можна легко витягувати по одному.
 • Пакети в рулоні. Являють собою зшиту полотно поліетилену з перфорацією для зручного розриву. Випускаються як з ручками, так і без. Можуть комплектуватися картонній втулкою для зручності експлуатації.
 • Пачки. Найчастіше застосовуються для типу «пакет-майка». Вироби б не з'єднуються між собою, але щільно комплектуються в стопку. Поширене рішення для роздрібної торгівлі.
 • Упаковка «календар». Пакети в даному випадку з'єднані з одного боку і відриваються за принципом листів настінного календаря.
 • Гріппери (зіпери). Так називають пакети зіп локи із застібкою струнного типу. Вони відрізняються герметичністю, тому використовуються для зберігання продуктів або непродовольчих товарів. Підходять для заморозки.
 • Пакети з поліпропілену. Упаковка здійснюється методом запаювання або кліпсаціі.
 • Вакуумні пакети. Особлива категорія товарів. Вироби з високими бар'єрними властивостями. Завдяки щільності матеріал стійкий до дії зовнішнього середовища, не пропускає вологу або запахи всередину. Отже, вміст не вбирає неприємні аромати і не відволожуються. А оскільки з пакету можна відкачати повітря, вакуумна упаковка зберігає властивості продуктів (вони довгий час не псуються), а ще займає мало місця.

Всі ці та інші види пакетів Ви можете купити з доставкою на сайті АкваМаркет. Ми відібрали величезний асортимент товарів, які стануть в нагоді як в побуті, так і на виробництві. Якісні пакети-слайдери, банани, майки та інші види упаковки. Різноманіття розмірів, відтінків, форм, кількості одиниць в пачці або рулоні дозволить знайти ідеальний варіант упаковки для кожного покупця. При оптових замовленнях діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється повсюдно по всій Україні. Дзвоніть прямо зараз!