Підбір за параметрами (11)
Рукавички у Одесі
Господарські рукавички - незамінний засіб індивідуального захисту шкірних покривів. Вони отримали широке застосування як в побуті, так і в інших сферах діяльності людини. Шляхом підбору хороших виробів можна значно підвищити рівень комфорту при виконанні різнопланових робіт. Автомеханіки, монтажники, вантажники, косметологи і домогосподарки використовують рукавички для тих чи інших цілей. І впевнено можна сказати, що без рукавичок зараз просто не обійтися.
Асортимент виробів
Є кілька способів класифікувати такі витратні матеріали. Вироби відрізняються за матеріалом, терміном експлуатації, ступеню захисту, ціною, стійкістю до дії зовнішніх чинників. Види рукавичок по матеріалу:
- З натуральної гуми. В даному випадку мова йде про латексні рукавички. Вони мають високу еластичність, дозволяючи тим самим зберегти повну чутливість пальців. Латексні рукавички стійкі до розривів при натягу, проте легко проколюються гострими предметами або навіть нігтями. Крім того, вироби не підходять для роботи з хімічними речовинами, здатними зруйнувати текстуру матеріалу. Це хороші господарські рукавички для роботи з водою, наприклад, для вологого прибирання або миття овочів, фруктів.
- З штучної гуми. У цю категорію входять рукавички нітрилові і вінілові. На відміну від латексних, вони більш зносостійкі завдяки вдосконаленому матеріалу, в який додані штучні волокна. Нітрилові рукавички стійкі до дії хімічних речовин, вони стійкі до розривів та проколів. Однак за комфорт доведеться платити. Більш щільний матеріал істотно знижує чутливість пальців, тому вінілові рукавички не використовують в медицині. Там частіше застосовують латексні. Гумові рукавички з вінілу і нітрілу підійдуть для садово-городніх робіт, прибирання, чищення сантехніки, миття підлог. Щоб рукавичка нітрилова краще сідала на руку багато виробників наносять на внутрішню поверхню напилення. Завдяки такій особливості рукавички з пудрою не подразнюють шкіру навіть при тривалій шкарпетці.
- З силікону. Рукавички-губки - окрема категорія. Вони отримали досить вузьке застосування - миття посуду. Але з цим завданням вироби справляються на відмінно. Оскільки на внутрішній стороні є невелика щіточка, можна практично повністю відмовитися від використання звичних губок для миття посуду.
- Трикотажні рукавички. Використовуються виключно для «сухих» робіт. Їх купують для прибирання будівельного сміття, вантажних робіт, для ремонту, столярних робіт і інших схожих процесів. Трикотажні будівельні рукавички добре захищають руки від невеликих ушкоджень, тому такими виробами користуються автомеханіки і монтажники. Якщо силіконові або вінілові рукавички трохи ковзають, то текстильні забезпечують добре зчеплення з предметами, а також дозволяють шкірі дихати. Єдиний мінус - такі рукавички не можна використовувати для роботи з водою та іншими рідинами.
Як вибрати рукавички господарські
Головна функція рукавичок - захист рук від зовнішніх факторів. Є одноразові і багаторазові рукавички, які можна використовувати повторно. Існує класифікація аксесуарів в залежності від області застосування:
- Рукавички медичні. Підходять для оглядів, роботи з препаратами, введення ін'єкцій та проведення операцій. Рукавички медичні також використовують косметологи, фармацевти, майстри манікюру.
- Рукавички нітрилові для роботи з хімікатами. Захист рук в даному випадку обов'язкова умова техніки безпеки. Для хімікатів випускають спеціальні рукавички з подовженими манжетами, стійкі до дії кислот і лугів.
- Рукавички для садово-городніх робіт. Корисні під час збирання та інших процесів на присадибній ділянці. Стануть в нагоді в даному випадку як тканинні прогумовані, так і щільні гумові рукавички. Їх чергують відповідно тих чи інших процесів.
- Рукавички для прибирання. Захищають від чистячих засобів на основі спирту, лугів і кислот, перешкоджають пересушування шкіри рук, що виникає внаслідок тривалого контакту з водою.
- Промислові. Високоміцні і щільні вироби, що застосовуються в технічних роботах. У деяких випадках рукавички виконують функцію засобу індивідуального захисту, тому підбираються згідно з регламентом і вимогам безпеки.
При виборі також варто звернути увагу на такий параметр, як розмір. Важливо, щоб вироби щільно сиділи на руці, але не передавлювали шкіру. Як визначити розмір рукавичок? Виробники ділять вироби на розміри S, M, L в залежності від розміру кисті користувача. Тому щоб визначити розмір достатньо заміряти охоплення кисті і зіставити це значення з тим, що зазначене на упаковці.
Що стосується колірної гамми, то тут вибір великий. Вибираючи рукавички нітрилові для чоловіків, віддавайте перевагу спокійній гамі. А ось жінки частіше вважають за краще яскраві, насичені відтінки - рожевий, помаранчевий, жовтий. Вибір залежить суто від особистого смаку.
Рукавички виробляють різні бренди. Хороша фірма-виробник - це гарантія довговічності і надійності аксесуарів. Серед незмінних лідерів українського ринку можна відзначити рукавички Фрекен Бок, Novax, Vortex. Однак в каталозі АкваМаркет Ви знайдете продукцію не тільки цих виробників. Ми відібрали найкращі товари для Вас і пропонуємо купити їх з доставкою за максимально вигідною ціною. Нагадуємо, що АкваМаркет працює навіть в умовах жорсткого карантину. Поки офлайн магазини закриваються на локдаун, ми цілодобово працюємо згідно з графіком і вчасно відвантажуємо товар покупцям. Рукавички поліетиленові, трикотажні оптом і в роздріб для дома, виробництва або клінінгового сервісу. Звертайтеся, наші менеджери завжди на зв'язку!