Харчова плівка - купити Харчова упаковка у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (3)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Промтус XXL, 300 м, Харчова плівка Промтус XXL, 300 м, Харчова плівка
Артикул: 1491
Промтус XXXL, 300 м, Стретч-плівка харчова
Артикул: 52402
Novax, Home Star, 20 м, Плівка харчова Novax, Home Star, 20 м, Плівка харчова
Артикул: 14993

Харчова плівка у Одесі


Харчова плівка сьогодні знайдеться в кожному будинку, адже це універсальний пакувальний матеріал, який володіє масою корисних властивостей. Харчова плівка володіє часткової паро- та газопроникністю, що робить її ідеальним матеріалом для упаковки продуктів. Однак застосування стрейча не обмежується продовольчою сферою. Плівку використовують при переїздах, наданні косметичних послуг, тривалому зберіганні, ремонті і навіть для створення міні-парників і теплиць.

Харчова плівка: характеристики

Спочатку матеріал розроблявся спеціально для сфери упаковки. Саме в магазинах і на виробництві плівка затребувана найбільше. Однак з часом вона отримала застосування і в побуті, оскільки особливості матеріалу виявилися корисними при виконанні господарських процесів. Ось основні характеристики харчової плівки:

 • Високий ступінь розтягування. Матеріал здатний розтягуватися в межах 70-300%.
 • Абсолютна прозорість, завдяки чому можна побачити вміст упаковки.
 • Відсутність запаху, який може передаватися продуктам.
 • Герметичність. Упакований товар надійно захищається від впливу вологи, бактерій, мікробів, тому продукти зберігають свіжість тривалий час.
 • Стійкість до дії лугів, кислот та інших реагентів.
 • Повітряно- і вологостійкість.
 • Стійкість до високих і низьких температур, електромагнітних хвиль. Ці особливості істотно розширюють сферу застосування плівки харчової. Вона підходить для варіння на плиті, для мікрохвильовки, для духовки і навіть для морозильної шафи.
 • Виборча адгезія. Шари матеріалу прилипають один до одного, але при цьому харчова стрейч-плівка не прилипає до вмісту упаковки.

Завдяки такому набору характеристик харчова плівка - практичний і корисний помічник у будь-якій сфері. У харчовій промисловості, на виробництвах і складах її використовують як пакувальний матеріал для готових продуктів і напівфабрикатів, морозива і свіжого м'яса, риби, овочів, сирів і ковбас, кондитерських і хлібобулочних виробів. Харчова плівка підходить для варіння в каструлі або приготування продуктів в мікрохвильовій печі, заморожування інгредієнтів. Незамінний матеріал в якості упаковки з метою транспортування, зберігання, складування готової, свіжої або охолодженої продукції.

Види харчової плівки

За якістю матеріалу і можливостям його усадки є кілька різновидів харчової плівки. Ось найбільш затребувані з них:

 • Флекс. Найпоширеніша варіація. Підходить для упаковки продовольчих і непродовольчих товарів. Володіє високою еластичністю і помірною міцністю.
 • Стрейч-плівка ПВХ. Також називається харчовий стрейч, PVC плівка. Основною сировиною для її виробництва виступає полівінілхлорид, який пропускає повітря. Харчовий стрейч підходить для упаковки свіжих продуктів, кондитерських і хлібобулочних виробів. Примітно, що продукти в PVC плівку можна пакувати навіть гарячими.
 • Термозбіжна. При нагріванні має властивість усадки. Матеріал ідеально прозорий, максимально міцний і блискучий.
 • Вакуумна (бар'єрна). Виготовляється з різних полімерів, тому поєднує різні властивості. Бар'єрна плівка не пропускає гази, запобігає запотіванню продуктів, зберігає їх свіжість максимально довго.

Купити дешево харчову плівку в Києві

Без стрейч-плівки сьогодні практично не обійтися. Щоб завжди мати під рукою якісні пакувальні матеріали, краще замовити їх оптом. І зробити це найвигідніше Ви можете на сайті АкваМаркет. В даному розділі каталогу можна купити харчову плівку Фрекен Бок, Дрібниці Життя, Новакс, Бонус та інших відомих виробників. Якісні стрейч-плівки різної щільності в рулонах будь-якої довжини і ширини. Тепер не потрібно шукати пакувальні матеріали дешево по магазинах, адже у нас можна замовити їх онлайн і купити з доставкою по Києву та Україні. Залишайтеся вдома, робіть покупки безпечно, а ми подбаємо про своєчасну доставку товарів в будь-яку точку країни.