Накладки на унітаз - купити Паперові вироби у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Засоби для прибирання Засоби для прибирання
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (1)

- грн
Сортування: За замовчуванням

Накладки на унітаз у Одесі


Раніше купити одноразові накладки на унітаз в Києві було складно, так як товари можна було знайти в роздрібному продажі. Сьогодні купувати накладки на туалет можна в будь-якому спеціалізованому магазині. Одноразова накладка на унітаз являє собою покриття з целюлози для установки на ободок санвузла. Вони легко лягають на поверхню, а після змиваються водою. Головне завдання аксесуара - захистити людину від фізичного контакту з поверхнею сантехніки. Також накладка на унітаз забезпечує чистоту вбиралень, перешкоджає поширенню інфекцій і бактерій. Купити накладки на унітаз - значить забезпечити особистий комфорт і гігієну кожного користувача громадського туалету.

Накладки на унітаз одноразові - запорука безпеки і комфорту

Одноразові накладки на унітаз набули широкого застосування. Накладки універсального типу можна побачити в кафе, ресторанах, поїздах. Гігієнічні накладки на унітаз все частіше зустрічаються в туалетних кімнатах громадського користування. Купити накладки на унітаз можна для офісу, освітньої чи адміністративної установи, туалету в торговому центрі. Власники закладів вважають за краще купувати накладки для унітазу, дбаючи про співробітників або гостей.  Одноразові прокладки для унітазу створюють приємне враження від відвідин санвузла, знижуючи витрати туалетного паперу, який часто застосовують для гігієни сидіння. Підкладка з целюлози має низку переваг:

  • Універсальність і широка сфера використання.
  • Безпека для каналізації.
  • Доступна ціна на підкладки на унітаз.
  • Легка установка і проста утилізація.
  • Гігієнічність і комфорт.
  • Захист унітазу від зовнішніх впливів.

Накладка для унітазу паперова виготовлена ​​з екологічно чистих матеріалів, тому відрізняється гіпоалергенністю і безпекою застосування.

Де купити накладки на унітаз в Україні недорого

Найвигідніше купити в Києві накладки на унітаз через інтернет. Сайт aquamarket.ua пропонує паперові прокладки на унітаз оптом і в роздріб. Накладки на сидіння в упаковках по 125, 200, 500 шт. Товар для побутового використання і накладки на унітаз для офісів, корпорацій, підприємств сегменту HoReCa. Також у нас можна замовити спеціальний дитячий горщик на унітаз, щоб дитина безпечно відвідував загальний санвузол. В аптеці одноразові накладки на унітаз коштують дорожче. Перегляньте каталог і переконайтеся самі. Купівля онлайн заощадить час. А якщо замовити велику упаковку, то кожна накладка на унітаз одноразова обійдеться максимально дешево. Замовляйте товар в будь-яку точку країни, адже наша доставка недорога і швидка.