Засоби для унітазу - купити Засоби для прибирання у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Засоби для прибирання Засоби для прибирання
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (8)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Domestos, 1 л, Засіб для очищення, Свіжість атлантики
Domestos, 1 л, Засіб для очищення, Свіжість атлантики
12000
Артикул: 5721
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Domestos, 1 л, Засіб для чищення унітазу, Ультра білий
Артикул: 5853
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Domestos, 1 л, Засіб універсальний для прибирання, Лимонна Свіжість
Артикул: 27556
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Duck, 900 мл, Засіб для чищення унітазу, Цитрус Duck, 900 мл, Засіб для чищення унітазу, Цитрус
Артикул: 27514
Domestos, 1 л, Упаковка 12 шт., Доместос, Засіб для чищення, універсальний, Лимонна Свіжість
Артикул: 27556
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Domestos, 1 л, Упаковка 12 шт., Засіб для очищення, Свіжість Атлантики
Артикул: 5721
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Domestos, 1 л, Упаковка 16 шт., Засіб для чищення унітазу, Ультра білий Domestos, 1 л, Упаковка 16 шт., Засіб для чищення унітазу, Ультра білий
Артикул: 5853
alt
Поштучно
alt
Упаковкою

Засоби для унітазу у Одесі


Прибирання туалету і дезінфекція сантехніки - процеси не найприємніші. Однак ця робота вкрай важлива в підтримці гігієнічних і санітарних норм приміщення. Прибирати туалет однаково важливо будинку, в офісі або місці громадського користування. Якщо нехтувати регулярним миттям і дезінфекцією, поверхня сантехніки швидко стане розсадником патогенної мікрофлори.

Щоб процес прибирання був максимально ефективним і швидким варто використовувати спеціальні засоби для миття унітазу. Вони сьогодні продаються в великому різноманітті, і з придбанням подібної побутової хімії не виникне проблем. Порошок, гелі, рідини покликані боротися з вапняним нальотом, надавати дезінфікуючe дію і підтримувати свіжість сантехніки. На відміну від народних засобів, побутова хімія має масу незаперечних переваг, серед яких:

 • Практично миттєве видалення забруднень, плям, слідів корозії або вогнищ вапняного нальоту.
 • Відновлення природного кольору і блиску сантехніки.
 • Знищення бактерій і мікробів.
 • Дезодоруючий ефект, який зберігається довгий час після прибирання.

Види миючих засобів для унітазу

У боротьбі із забрудненнями гарні всі продукти, проте кожен з них має свої особливості. Як правило, гігієна і дезинфекція туалету виконується хімічно активними і профілактичними засобами. До першої категорії відносяться такі продукти:

 • Гель для унітазу. Завдяки своїй густій текстурі прекрасно наноситься на поверхню сантехніки, знищуючи бактерії і мікроби. Виробники навмисно випускають гелі у флаконах із зігнутою шийкою, щоб можна було нанести засіб навіть у важкодоступних місцях під обідком унітазу.
 • Рідина. Як правило, використовується для швидкої дезінфекції. Рідини менш економічні, ніж гелі, оскільки швидко стікають у воду, не затримуючись на поверхні сантехніки.
 • Крем. Миючий засіб з густою консистенцією, проте щадною формулою. Ефективно і делікатно видаляє забруднення, не пошкоджуючи поверхню сантехніки.
 • Порошок. Абразивна речовина, за допомогою якої можна позбутися навіть від найстійкіших забруднень. Мінусом засоба є необхідність механічної роботи. Порошок потрібно ретельно втирати в поверхню матеріалу, щоб усунути плями або вапняний наліт. Проте, в окремих випадках порошки більш ефективні, ніж рідкі засоби.

До профілактичних засобів для гігієни унітазу відносяться всілякі таблетки, кубики, капсули, які прикріплюються до поверхні унітазу і наповнюють воду миючими речовинами. Профілактична побутова хімія підтримує результат прибирання, а сантехніка залишається чистою значно довше.

Як вибрати ефективний миючий засіб

До вибору побутової хімії не варто ставитися зневажливо, оскільки від її якості та ефективності залежить результат прибирання і термін служби сантехніки. Підбираючи миючий засіб для унітазу, варто звернути увагу на тип забруднень, які потрібно видалити. Це може бути іржа, чорні плями в гирлі коліна, сечовий камінь, розводи від вода та ін. Для кожного типу забруднень є свої продукти. Головне тут - розібратися зі складом миючих засобів. Для боротьби з тими чи іншими проблемами використовуються засоби з особливими активними компонентами. Вивчаємо склад:

 • ПАР. Ці засоби для чищення прибирають звичайні плями, знімають бруд, надають невеликий дезодоруючий ефект.
 • Кислоти. Справляються з вапняними і сечокам'яними відкладеннями, при цьому поверхню сантехніки навіть не доведеться терти. Кислота руйнує наліт, який перетворюється в дрібне сміття і безперешкодно відходить від поверхні унітазу.
 • Луги. Видаляють органічні забруднення, сліди іржі і жири.
 • Хлормісткі речовини. Мають відбілюючий ефект, дезінфікують поверхню, вбиваючи всі відомі бактерії і мікроби. Крім того, хлормісткі речовини ефективно борються з неприємними запахами.
 • Ароматичні домішки. Наповнюють повітря приємним ароматом, який створює додаткове відчуття чистоти.

Купити миючі засоби для унітазу в Києві

Інтернет-магазин АкваМаркет відібрав для Вас кращу побутову хімію для прибирання та дезінфекції ванної кімнати. Миючі засоби Cillit Bang, Frosch, Domestos, Bref, Туалетне каченя можна замовити онлайн з доставкою по Україні. Для клінінгових компаній, ресторанів, готелів та інших закладів можливий продаж оптом. Ми реалізуємо тільки якісні та високоефективні миючі засоби, що зарекомендували себе на ринку. Ціна побутової хімії у нас значно нижча, ніж в роздрібних магазинах столиці. Для жителів Києва, Одеси, Луцька, Житомира, Харкова доступна послуга адресної кур'єрської доставки на будинок або в офіс.