Антибактеріальне мило - купити Засоби індивідуального захисту у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Засоби для прибирання Засоби для прибирання
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (4)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Oleo, 1000 мл, Рідке мило, Ромашка, косметичне
Артикул: 59785

Антибактеріальне мило у Одесі


Боротьба з вірусами, бактеріями і шкідливими мікроорганізмами вкрай важлива в сезон захворювань. Пандемія коронавируса нависла над українцями у вигляді серйозної загрози. І в цей час слід посилено дотримуватися особистої гігієни, щоб захистити організм від інфікування. Мило антибактеріальне застосовується не тільки в місцях з високою відвідуваністю людей, але і в домашніх умовах. Такий косметичний продукт ефективно очищає шкіру від різних забруднень, а також надає дезинфікуючу дію. Це можливо завдяки тому, що виробники додають до складу антибактеріального мила такі компоненти:

  • Антисептики.
  • Триклозан.
  • Натуральні ароматизатори.
  • Екстракти рослин і трав.
  • Біологічно активні речовини.

У комплексі з поживними компонентами, оливковою олією, мінеральними речовинами мило дбайливо доглядає за шкірою рук, а також створює захисний бар'єр проти вірусів. У нашому магазині Ви можете цілодобово купити в Києві антибактеріальне мило Сейфгард, Трікломед, Activex. Зверніть увагу, що крім стандартних форматів упаковки на АкваМаркет з'явилися дойпаки, пластикові ємності з дозатором, а також герметичні ПЕТ-пакети. Продукція представлена ​​в різній ціновій категорії, починаючи від дешевого мила і закінчуючи варіантами преміум-сегмента. Покупці завжди можуть підібрати оптимальний товар, щоб недорого купити в Києві мило антибактеріальне оптом чи вроздріб. Оперативно доставляємо товар по Києву і Україні навіть в умовах карантину.

Антибактеріальне мило і звичайне. У чому різниця

Продукти відрізняє єдиний критерій - склад. У антибактеріальне мило входять компоненти-антисептики, в числі яких домінує триклозан. Ця речовина ефективна проти бактерій, грибків і вірусів. Дослідження показали ефективність антибактеріального мила щодо 20 актуальних бактеріальних штамів. Обидва продукти діють однаково, проте ефект від миття після антибактеріального мила тримається довше. Тому в реальному житті, коли є ризик зараження, мило з триклозаном буде більш ефективно з точки зору зниження бактеріального забруднення.

Антибактеріальне мило і його ефективність

У розпал пандемії коронавируса українці шукають найбільш дієві способи очистити руки від потенційно небезпечних речовин. Цілком логічно виникає питання, чи ефективно мило з антибактеріальними властивостями. Результати численних досліджень, оглядів, порівнянь підтверджують ефективність антибактеріального мила. До складу таких продуктів входять потужні антисептики (наприклад, триклозан або триклокарбан) і дезінфектори, які навіть в малій концентрації забезпечують дезінфікуючий ефект. Мило руйнує клітинну оболонку бактерій і перешкоджає їх подальшому розмноженню.

Думка лікарів непохитна: щоб захиститися від зараження потрібно мити руки. Згідно зі статистикою, регулярне миття рук знижує захворюваність на гострі респіраторні захворювання на 21%, тоді як обробка санытайзером дієва всього на 16%. Висновок очевидний. Щоб захиститися від коронавируса потрібно регулярно мити руки. І антибактеріальне мило Сейфгард підійде для цих цілей найкращим чином. Щоб захиститися комплексно можна використовувати мильний розчин і в інших цілях. Застосування антибактеріального мила:

  • Дезінфекція поверхонь мильним розчином.
  • Очищення рук і шкіри від забруднень, вірусів, бактерій.
  • Виконання прибирання в будинку, де є домашні тварини.
  • Прання одягу або інших тканин.

Як правильно мити руки

Пандемія коронавируса змушує нас мити руки якомога частіше. Однак виявилося, що багато хто не знає, як робити це правильно. Боротьба з вірусами буде успішною лише в тому випадку, якщо Ви миєте руки правильно. Як це зробити. Нанесіть антибактеріальне мило на шкіру рук і ретельно розітріть по всій поверхні, включаючи зап'ястя і області під нігтями. Оскільки у мила є дезінфікуючі властивості, воно подіє швидко. Намилюйте руки протягом 20-30 секунд, після чого змийте мильну піну з шкіри. Ретельно просушіть руки. Оскільки мило повністю замінює дезінфектор, додаткова обробка шкіри після миття не потрібно.

Купити онлайн в Києві антибактеріальне мило

Ми розуміємо, наскільки важливо зараз забезпечити покупців якісними товарами та засобами індивідуального захисту. Тому АкваМаркет працює цілодобово, поставляючи антибактеріальне мило, медичні маски, антисептики по всій Україні. У нашому каталозі Ви знайдете великий вибір мила з антибактеріальним ефектом, яке вироблене згідно високим санітарно-гігієнічним стандартам. Замовляйте мило онлайн, а ми доставимо його до Ваших дверей.