Фільтри для води, водопідготовка - купити Техніка та обладнання у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Засоби для прибирання Засоби для прибирання
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (7)

- грн
Сортування: За замовчуванням
CIECH, 25 кг, Сіль таблетована, для пом'якшення води
Артикул: 63551
Ecosoft Сіль для домінералізації №1, 1 кг
Артикул: 7956
Ecosoft, Сіль для домінералізації води №1 Б, 1 кг
Артикул: 39780
Risalte Tablet Tuz, 25 кг, Різалте, Сіль таблетована для пом'якшення води
Артикул: 52374
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Risalte Tablet Tuz, Упаковка 8 шт. х 25 кг, Різалте, Сіль таблетована для пом'якшення води
Артикул: 52374
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
новинка!
Акватон-30, реагент, 1 л
Артикул: 7954

Фільтри для води, водопідготовка у Одесі


Водопідготовка на сьогоднішній день - необхідний захід для отримання якісної води із загальної системи. На жаль, водопровідна гаряча і холодна вода в Україні стає все гіршою. Воду з-під крана не можна пити. А в деяких регіонах звичайна водопровідна вода здатна швидко вивести з ладу побутову техніку (посудомийки, пральні машини), сантехніку та опалювальні прилади. Вихід в даній ситуації один - використовувати фільтри для очищення води. Однак якщо почати вивчати цю тему, можна абсолютно заплутатися. Як підібрати хороший фільтр для гарячої води і яку систему встановити вдома, в офісі. Які різновиди пристроїв запропоновані на ринку.

Продуктивність, так само як і модифікації пристроїв істотно відрізняються один від одного. Деякі системи використовують виключно в промисловості або для пунктів розливу води, а інші ідеально підходять для побутового застосування. Іноді технології очищення, що використовуються в побутових і промислових системах, збігаються. Ми бачимо ідентичні фільтри для пурифайер і настільного фільтра-глечика. Загальним залишається лише те, що всі очисні елементи виконують одну функцію - видаляють з водопровідної води шкідливі домішки, мікроби, віруси і інші небажані речовини.

Фільтр-глечик

Це найпопулярніші очисники для дому та офісу. Конструктивно глечик складається з пластикової колби, розділеної на дві частини. Зверху в ємність заливається водопровідна вода. Вона проходить через картридж з активованого вугілля і збирається внизу. Вугільний фільтр прекрасно видаляє з рідини шкідливі компоненти і домішки. Очищена вода виходить смачною і корисною. Картриджі для фільтрів змінні і підлягають заміні після вироблення ресурсу. Коштує глечик недорого і його можна замовити за доступною ціною. Деякі виробники використовують для фільтрів не вугілля, а інші сорбенти і мінеральні засипки.

Глечик фільтр для холодної води має такі переваги:

  • Проста експлуатація. Немає необхідності в складному монтажі або інтеграції в водопровідну систему.
  • Компактні розміри. Це відмінний варіант для дома, адже глечик легко розміщується навіть в просторі малогабаритної кухні.
  • Доступна ціна. Вартість глеків моделей залишається найбільш доступною для широкого кола споживачів.
  • Ефективність. Вугільний фільтр швидко і якісно очищає водопровідну воду від різноманітних домішок.

Проточні фільтри для води

Багатоступенева система очищення води, принцип роботи якої заснований на проходженні потоку рідини через фільтруючий елемент. Проточні системи діляться на два види: з окремим краном і настільні. У першому випадку механічний фільтр розміщується безпосередньо під раковиною, а в другому - на ній.

Проточний фільтр для холодної води гарантує високу ступінь очищення, якість якої в кілька разів перевершує глечики. Пояснюється це тим, що тут встановлені більші за розмірами картриджі для фільтрів. Також майже всі очисні елементи забезпечують три ступені очищення. Для кожного ступеня використовується окремий модуль, розрахований на видалення конкретних мікрочастинок. Наприклад, це може бути фільтр для видалення заліза, вірусів, бактерій, водоростей і т.д. В якості сорбентів використовується суміш мінеральна, активоване вугілля з іонообмінними смолами, срібло і інші речовини. Система очищення води з краном збирається в єдину конструкцію і монтується до стінки шафи або до мийки. Її підключають до холодної води шляхом окремої врізки. Чиста вода подається за допомогою окремого крана, який розташований поруч зі змішувачем в раковині.

Настільні моделі теж підключаються до водопроводу, але через кран мийки. Для цього використовують невеликий шланг і насадку. Шляхом перемикання важеля користувач направляє водопровідну воду в звичайний кран або фільтр-насадку. Подібні системи менш ефективні, ніж моделі з окремим краном. Однак вони володіють портативністю, тому її легко перевстановити на новому місці.

Побутовий осмос як спосіб очищення води

Володіє найвищим ступенем ефективності, оскільки тут використовується картриджі з спіненого поліпропілену. Фільтр являє собою мембрану з дрібних отворів, діаметр яких розрахований тільки на молекули води. Побутовий осмос повністю видаляє з води шкідливі домішки, пестициди і бактерії. Саме цей спосіб використовується для пунктів розливу води.

Система очищення тут також багатоступенева. Присутній механічний фільтр грубого (первинного) очищення. Подібні картриджі часто називають передфільтрами, так як за допомогою них проводиться водопідготовка. Також в системі є фільтри тонкого очищення, в яких може використовуватися мінеральна засипка або інші сорбенти. Деякі модифікації систем зворотного осмосу мають мінералізатор, куди засипається сіль для домінералізації. Оскільки очищення проводиться в кілька ступенів, з води видаляються корисні речовини і солі. Суміш мінеральна збагачує компонентний склад рідини корисними мікро- і макроелементами, щоб вода була смачною і корисною.

Системи зворотного осмосу по конструкції і способу установки повторюють будову фільтрів проточного типу. Відмінність полягає лише в тому, що вода проходить не безпосередньо, а затримується в накопичувальному баці (8-10 літрів). Також фільтр для води передбачає дренаж брудної рідини безпосередньо в каналізацію.

Це найдорожчі і вимогливі до умов експлуатації пристрої. Монтувати систему можна тільки при водяному тиску не менше 3 атмосфер. Але якщо подібні умови не виконуються, їх можна створити примусово шляхом придбання моделі з вбудованою помпою.

Інтернет-магазин АкваМаркет спеціалізується на продажу очисних приладів для побутового або промислового використання. У нашому онлайн-каталозі доступні різноманітні багатоступінчасті системи, які можна купити з доставкою додому або в офіс. На сайті АкваМаркет зібраний найширший в Україні асортимент очисного обладнання. Ми співпрацюємо з роздрібними і оптовими покупцями, пропонуючи всім без винятку можливість недорого купити фільтри для води в потрібній кількості. У нас знайдуться компактні глечики, потужні фільтри на пурифайер і складне багатокомпонентне обладнання, яке врізається безпосередньо в водопровідну систему. Доставка по Києву і Україні миттєва. Консультанти цілодобово на зв'язку, щоб відповісти на будь-які питання і допомогти вибрати очисне обладнання в рамках Ваших потреб.