Підставки та набори - купити Офісна канцелярія у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (1)

- грн
Сортування: За замовчуванням

Підставки та набори у Одесі


Кожному офісному співробітнику знайома ситуація, коли на робочому столі за день збирається маса різноманітного приладдя. Ручки, гумка, лінійки, скотч, олівці, візитні картки, папір для нотаток – це лише вершина айсберга, адже є ще робочі папери, папки, звіти. Не загубитися в хаосі допоможе правильна організація робочого простору, яку легко зробити за допомогою спеціальних підставок і боксів. Канцелярські органайзери – справжній порятунок для тих, хто хоче ергономічне робоче місце з максимальною комплектацією. Переваги настільних органайзерів є очевидними. Вони заощаджують простір, допомагають упорядкувати зберігання канцелярії, виглядають престижно та красиво. Офісні підставки мають такі особливості:

  • Декілька відділів різного розміру для розміщення приладдя.
  • Осередки для візиток, бокси для паперу.
  • Відділення для голок, скоб, скріпок.
  • Кріплення ножиць або степлера.
  • Лита підставка або обертальний механізм, за допомогою якого можна прокручувати підставку в пошуку потрібних пристроїв.

Канцелярські органайзери значно полегшують робочий процес, підвищуючи ефективність кожного співробітника.

Канцелярські органайзери та їх різновиди

На відміну від органайзерів, які продаються із наповненням, порожні підставки та стакани мають досить просту конструкцію. Вони бувають як одного виду аксесуарів чи приладдя, так кількох. Тому покупець може сам вибрати товар, який найбільше підходить під конкретні потреби. Можливо, Вам потрібна тільки склянка для ручок або бокс для візиток Maped, а може Ви хочете купити багатофункціональний настільний органайзер Aihao, де є місце для скріпок, ручок, ножиць, скотчу і навіть вбудована підставка для візиток. У нашому магазині є безліч різноманітних рішень, серед яких точно знайдеться те, що Ви шукали. Немає сенсу описувати всі види настільних органайзерів, розглянемо лише найпопулярніші з них:

  • Бокс для паперу. Використовується для розміщення аркушів для записів стандартного формату без липкого краю. У такій підставці папір надійно зберігатиметься, а Ви легко витягнете необхідну кількість листочків, зберігши цілісність стопки.
  • Підставка для ручек. Органайзер, у якому зберігають письмове приладдя. Склянки та підставки для ручок сподобаються шанувальникам мінімалізму, оскільки виглядають подібні аксесуари стильно та лаконічно.
  • Бокс для скріпок. Невелика коробочка, у якій зберігаються скріпки. Незамінна річ для людей, котрим потрібно постійно скріплювати документи, фото, чеки, звіти. Органайзер для скріпок Economix випускається прозорий, кольоровий, у різних розмірах та формі.
  • Організатор для візиток. Допомагає акуратно зберігати візитні картки. Виглядає стильно та презентабельно, тому його часто розміщують безпосередньо на робочому столі.

Що стосується функціональних органайзерів без заповнення, то їх у нашому магазині є безліч. Ви легко підберете підставку для канцелярського приладдя Buromax потрібного розміру та конфігурації, щоб розмістити необхідні речі. Ручки, скріпки, гумка, лінійка, скотч, ножиці – всі ці речі будуть під рукою, але водночас зручно організовані для зберігання та безпосереднього використання.

Купити з доставкою канцелярські органайзери для офісу чи будинку

На сторінках каталогу нашого магазину Ви знайдете величезний вибір підставок та органайзерів. Зручні та ефективні пристрої для Вашого комфорту. Всі вироби, запропоновані в магазині Аквамаркет, відрізняються оригінальним дизайном. Підставки є стриманих відтінків або яскраві, металеві чи пластикові, будь-якої форми, розміру та конфігурації. Ви легко підберете матеріал, колір та модифікацію, щоб підставка для офісного приладдя прикрасила Ваш робочий стіл. Зверніть увагу, що ми реалізуємо канцтовари оптом, у цьому випадку на позиції діє знижка. Доставка з Києва по Україні здійснюється в максимально стислий термін.