Дошки та аксесуари - купити Офісна канцелярія у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Засоби для прибирання Засоби для прибирання
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (4)

- грн
Сортування: За замовчуванням
 Buromax, Маркер для дошок, Зелений, 2-4 мм, 1 шт.  Buromax, Маркер для дошок, Зелений, 2-4 мм, 1 шт.
Артикул: 11495
Buromax, Маркер для дошок, Синій, 2-4 мм, 1 шт. Buromax, Маркер для дошок, Синій, 2-4 мм, 1 шт.
Артикул: 11494
Buromax, Маркер для дошок, Червоний, 2-4 мм, 1 шт. Buromax, Маркер для дошок, Червоний, 2-4 мм, 1 шт.
Артикул: 11496
Buromax, Маркер для дошок, Чорний, 2-4 мм, 1 шт. Buromax, Маркер для дошок, Чорний, 2-4 мм, 1 шт.
Артикул: 11497

Дошки та аксесуари у Одесі


Канцелярські дошки та аксесуари для них – це важливий атрибут життя сучасного офісу або навчального закладу. Більше того, завдяки своїй доступній ціні пробкові та магнітні дошки можна побачити навіть удома, адже за їх допомогою так зручно робити будь-яку візуалізацію. Наприклад, скласти карту бажань чи сформувати мудбод для натхнення чи навчання. Також пробкова дошка допомагає формувати та відстежувати виконання поточних завдань. Ну а в офісах або на навчальних майданчиках такі аксесуари просто незамінні. Використовуються дошки для презентацій, на зборах чи конференціях, лекціях, уроках. Якщо купити невелику маркерну дошку, можна своєчасно залишати на ній записи або нагадування для близьких. Це набагато зручніше і помітніше, ніж маленькі кольорові стікери, які так і намагаються загубитися.

Магнітно-маркерна дошка підвищує якість ділових заходів, що проводяться. Завдяки такому елементу лектор утримує увагу аудиторії, одночасно підвищуючи ефективність донесення інформації. Підібравши дошку оптимального типу та розміру, можна вирішити одразу кілька завдань, і зробити це зручно та дешево.

Коркова та маркерна дошка: організованість та порядок

Для семінарів та навчальних лекцій неможливо знайти щось настільки зручне, ніж фліпчарт на колесах або магнітна дошка. За допомогою цих інструментів можна завоювати увагу аудиторії та безперервно її утримувати. Виступаючий використовує фліпчарт, щоб доповнити свою розповідь візуальними даними. На дошці легко з'являються графіки, діаграми, малюнки або акцентні слова, тим самим доповнюючи мовлення.

Особливості пробкових дощок і фліпчартів давно гідно оцінені, а самі вироби використовуються повсюдно, починаючи від дизайнерських бюро і закінчуючи звичайними розвивалками для дітей. До речі, фліпчарти стануть у нагоді навіть для малюків, з якими батьки займаються вдома і хочуть забезпечити максимально якісний та ефективний процес навчання.

Проте основна маса споживачів такого товару – це бізнес, адміністративні організації, які навчають заклади. Дошки зручні та практичні, підходять як для письма, так і для кріплення будь-якої інформації на аркушах паперу за допомогою магнітів. Все залежить від того, якому варіанту дошки Ви віддасте перевагу.

Види канцелярських дощок

Переходимо до найцікавішого, які дошки продаються у магазині? Адже пробкова дошка, магнітна дошка та фліпчарт – це різні речі. Давайте розберемося на ключові відмінності різних видів виробів, щоб Вам було простіше підібрати канцелярську дошку під свої потреби. Отже, основна відмінність – це поверхня, яка використовується для роботи. Кожен матеріал по-своєму добрий і підходить під певні цілі, але вибирати варто уважно. Доступні такі види канцелярських дощок:

  • Коркова. Як випливає з назви, основа дошки виготовлена ​​з натуральної корки і просочена спеціальним складом, що в результаті значно продовжує термін служби вироба. Дошки Buromax обрамляються дерев'яним або алюмінієвим профілем під колір натурального дерева. Сама по собі дошка виступає як інформаційне табло, на якому за допомогою кольорових кнопок або голок можна кріпити різну інформацію, включаючи і невеликі предмети.
  • Магнітно-маркерна. Найзатребуваніший вид канцелярських дощок. Має безліч переваг, серед яких функціональність, простота догляду, презентабельний зовнішній вигляд, тривалий термін служби. Магнітна дошка дозволяє писати як маркером, так і кріпити інформацію за допомогою магнітів. Для письма або малювання купують спеціальні маркери для дощок, які легко стираються сухою губкою. Маркери є різні за розміром та кольором. Найдорожчі та стильні – магнітно-маркерні дошки зі скляним покриттям, проте найчастіше покупці віддають перевагу дошкам з поверхнею з керамічного або металокерамічного матеріалу.
  • Фліпчарти. Це особливий різновид магнітно-маркерної дошки з цікавим функціоналом. Виглядає вона як тринога чи каркас на коліщатках. Фліпчарт має спеціальні кріплення для фіксації блоків із відривними листами, на яких можна писати. Фліпчарти можна купити різних розмірів, вони зручні та мобільні, їх легко пересувати всередині приміщення або перевозити в різні кімнати.

Розміри дощок різні, починаючи від невеликих і закінчуючи гранично габаритними виробами. Вибираючи з усіх варіантів, варто звернути увагу на якість поверхні та її тип. Від цього залежить комфорт експлуатації вироба, так і набір аксесуарів, необхідний для подальшої роботи.

Магніти, губки, маркери – що купити для офісної дошки

Щоб працювати з канцелярськими дошками, знадобляться додаткові аксесуари, за допомогою яких пишуть, кріплять інформацію або стирають написаний текст. Благо, дефіциту у цьому сегменті теж немає. Наприклад, купити магніти для дощок можна абсолютно різні: однотонні, кольорові у вигляді фігурок, фруктів, прапорців та інших форм. Те саме стосується і голок або кнопок, якими кріплять інформацію на дошках коркових.

На АкваМаркет Ви можете купити з доставкою губки для дощок, магніти, маркери, а також офісні дошки та інші засоби для презентації або оптимізації робочого простору. Канцелярські дошки та аксесуари до них від провідних виробників. Подібні товари щодня полегшують життя, навчання та роботу тисячам українців. У нашому каталозі представлений широкий модельний ряд, в якому легко знайти потрібні товари за ціною та якістю. Доставка з Києва здійснюється у будь-яке місто України.