Степлери - купити Офісна канцелярія у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Засоби для прибирання Засоби для прибирання
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (7)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Buromax, 1000 шт., Скоби для степлера, № 24/6 Buromax, 1000 шт., Скоби для степлера, № 24/6
Артикул: 11499
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Buromax, 1000 шт., скоби, Для степлера, № 10, м/у Buromax, 1000 шт., скоби, Для степлера, № 10, м/у
Артикул: 10667
Economix, 1000 шт., скоби, Для степлера, № 23/12, м/у Economix, 1000 шт., скоби, Для степлера, № 23/12, м/у
Артикул: 10681
Klerk, 1000 шт., скоби для степлера, № 10, м/у Klerk, 1000 шт., скоби для степлера, № 10, м/у
Артикул: 5235
Klerk, 1000 шт., скоби для степлера, № 24/6, м/у Klerk, 1000 шт., скоби для степлера, № 24/6, м/у
Артикул: 5834
Buromax, Упаковка 10 шт. х 1000 шт., Скоби для степлера, № 24/6
Артикул: 11499
alt
Поштучно
alt
Упаковкою

Степлери у Одесі


Роботу багатьох офісних установ неможливо уявити без канцелярського степлера. Це механічний пристрій, створений для скріплення стопки аркушів за допомогою металевої скоби.

Як працює канцелярський степлер

Принцип роботи неймовірно простий, тому не потрібно довго розбиратися, як користуватися степлером. У спеціальний жолоб слід завантажити скоби, які будуть просуватися вперед за допомогою пружини або пластини. Після завантаження обойми можна вставляти папір в спеціальний отвір, після чого потрібно натиснути на важіль. Скоби скріплять листи між собою і зафіксують стопку.

Види степлерів

У магазинах, де продають канцтовари, можна знайти всілякі степлери для скріплення паперів. Оскільки асортимент дійсно широкий, ми розглянемо найбільш популярні і затребувані варіанти:

  • Канцелярський степлер кишеньковий. Як випливає з назви, це компактний прилад, який легко поміщається в ящику робочого столу або в органайзері канцтоварів. Більш того, його можна носити з собою в сумочці або папці. Кишеньковий степлер Економікс, Акцент - ідеальне рішення для співробітника, якому потрібно регулярно працювати з паперами на виїздах. Відмінний вибір для адвокатів, співробітників податкової служби або секретарів, яким необхідно швидко скріпити принесені з собою або видані листи. Недоліком даного типу канцтоварів є обмежені можливості. Кишеньковий екземпляр дозволить зшити до 6 аркушів. Тому подібні канцтовари не підходять для роботи з великими обсягами щільного паперу. Але це ідеальний шкільний степлер, який стане в нагоді учневі для виконання всіляких процесів.
  • Канцелярський степлер настільний. Вважатися найбільш поширеним завдяки своїй універсальності. Настільний степлер зручний у використанні, в нього легко завантажувати скоби, він зшиває різну кількість листів. Настільні моделі оснащуються прогумованими антиковзаючими вставками, які перешкоджають випадковому руху вироби на столі під час роботи. Крім того, степлер не потрібно брати в руки кожен раз, коли потрібно зшити папір. Поєднує від 10 до 50 аркушів. Універсальний степлер для офісу.
  • Степлер брошуровочний, типографичний, друкарський. Незважаючи на деякі відмінності, ці види степлерів можна віднести в одну категорію. Зручні канцтовари для професійного використання. Одним рухом руки такий прилад зшиває велику стопку паперів. Багато моделей мають фіксуючу планку, за допомогою якої регулюється глибина скріплення аркушів. Розрахований на зшивання до 250 аркушів за один раз.

Типи зшивання

Напевно Ви не знали, що канцелярські товари відрізняються ще й за форматом скріплення аркушів. Більшість користувачів вибирає звичайний варіант закритого типу зшивання. В цьому випадку скоби для степлера загинаються краями всередину. Подібний спосіб зшивання вважається найбільш практичним і надійним.

Але є в продажу і інші види степлерів, розраховані на відкритий тип зшивання. У даній ситуації скоба загинається краями назовні. Такі особливості з'єднання дозволяють швидко розшити папір при необхідності. Використовують канцтовари в підприємствах, де потрібна тимчасова прошивка листів.

Скоби для степлера

З'єднання паперу неможливо, якщо у пристрої не завантажити металеві скоби. Традиційно для прошивки використовують скріпки у вигляді літери «П», але також у продажу є Т-образні і напівкруглі U-образні варіанти. Розміри скоб підбирають відповідно потребам користувача. Виробники витратних матеріалів використовують певне маркування, щоб покупцям було легше підібрати тип і розмір скоб під певний степлер:

  • Скріпки типу S або номер 28. Мають напівкруглу форму, розмір 4-5 мм і висоту ніжки 9-11 мм.
  • Скріпки L або номер 36. Діаметр півкола становить 6 мм, висота ніжки 9-11 мм.

Довжина ніжки скріпки визначає надійність з'єднання і можливу товщину стопки паперів, яка скрепляться. Стандартна товщина ніжки скоби становить 1,25 мм, але є більш тонкі вироби (0,75-0,8 мм), розраховані на зшивання тонкого паперу. Для щільних аркушів вибирають скоби товщиною 1,25 або 1,65 мм.

Купити з доставкою степлер канцелярський в Києві

Будучи офіційним представником провідних брендів, які виробляють канцтовари, магазин АкваМаркет пропонує великий асортимент степлерів для побутового та офісного використання. В наявності продукція Херліц, Економікс, Буромакс та інших торгових марок, що зарекомендували себе на українському ринку. Ми гарантуємо якість кожного виробу, приймаємо різні форми оплати і доставляємо товар по Україні в максимально стислі терміни. АкваМаркет - надійний партнер для кожного, хто хоче купити канцтовари оптом чи вроздріб. Звертайтеся, наші менеджери завжди на зв'язку і допоможуть вибрати степлер під будь-які потреби.