Папір для нотаток - купити Паперова продукція у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (2)

- грн
Сортування: За замовчуванням

Папір для нотаток у Одесі


Папір для нотаток - прекрасна альтернатива великим записникам. Компактні і зручні листочки дозволяють швидко записати необхідну інформацію, не забувши жодної деталі. Користуються такою продукцією бізнесмени, секретарі, школярі і зайняті мами. Коли під рукою є папір для записів, ніякі важливі дані не будуть втрачені. Перевагою листочків є можливість викинути замітки, коли вони перестають бути актуальними, щоб перейти до нових завдань.

Вперше папір для записів з'явився у продажу на початку 80-х років минулого століття. Тоді на прилавках магазинів спочатку запропонували стопки окремих листочків, а потім блок паперу з клейовою основою. Подібна інновація відразу ж знайшла своїх шанувальників. Паперовою продукцією стали користуватися в офісах, в школах і навіть в домашніх умовах. Тож не дивно, що в 1999 році липкий папір для заміток був внесений до переліку головних винаходів ХХ століття за версією журналу Fortune.

Папір для нотаток дозволяє:

  • Записувати плани на день.
  • Складати список покупок в магазині або на ринку.
  • Робити позначки під час телефонної розмови.
  • Залишати записки колегам або членам сім'ї.
  • Комфортно вчити нові слова.
  • Систематизувати інформацію під час навчального або робочого процесу.

Клейкий папір і його різновиди

Блоки листів для записів відрізняються за різними параметрами: розмір, форма, колір, наявність або відсутність лініювання, кількість аркушів в одній упаковці або блоці. Також грає роль такий показник, як щільність паперу. Середній показник - 80-115 г / м, проте є в продажу і інші варіанти. Покупцям сьогодні запропонований великий асортимент продукції. Стікери випускають з малюнком або без, матові і глянсові. Сам блок може мати стандартну форму, або ж квадратні листочки закручують на клейову основу у вигляді спіралі, утворюючи тим самим оригінальну конструкцію.

Папір для нотаток з клейовим краєм набагато зручніший, що звичайні листи. Завдяки клейовий смузі, яка є на кожній сторінці, стікери можна кріпити на будь-яку поверхню. Це значно розширює сферу застосування паперової продукції. Приклеюючи фігурні стікери на стіл, робочу поверхню, холодильник або двері, можна залишати записки або важливі послання. А після використання листочок легко зірвати без сліду на поверхні, куди він був приклеєний.

Крім стандартних форм (коло, овал, квадрат, прямокутник) блок паперу може виглядати як фрукт, ягода, мордочка тварини і т.д. Такі варіанти особливо популярні у дітей, школярів і представниць прекрасної половини людства.

Чому варто купити папір для нотаток на АкваМаркет

Оскільки основними споживачами канцелярії є працівники всіляких офісів, покупка якісних товарів з швидкою доставкою залишається пріоритетним завданням в організації роботи компанії. АкваМаркет подбав про те, щоб Ви могли купити з доставкою папір для нотаток оптом і в роздріб за найкращою ціною. Наш магазин працює на українському ринку не перший рік. Ми завоювали репутацію надійного і перевіреного постачальника товарів для офісу. Ви можете замовити у нас блок для нотаток:

  • Високої якості. В наявності паперова продукція таких відомих брендів, як Buromax, Economix, Axent і ін. Ці компанії не потребують додаткової реклами.
  • За доступною ціною. Якщо Ви замовите товари для офісу оптом, можете розраховувати на додаткові знижки.
  • Універсального застосування. Листи для записів однаково ефективні при будь-яких умовах. Вони стануть в нагоді кожному, незалежно від соціального статусу, посади або спеціалізації.
  • Різного формату і розмірів. Широкий асортимент задовольнить потреби всіх покупців.

АкваМаркет співпрацює тільки з лідерами українського та зарубіжного виробництва паперової продукції. Тому замовляючи папір для записів в нашому магазині, Ви можете бути впевнені в його бездоганній якості. Серед наших постійних клієнтів - великі корпорації, мережеві компанії, державні та навчальні заклади, представники малого та середнього бізнесу. Здійснити оплату і замовити товар можна цілодобово. Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя - де б Ви не знаходилися, посилка буде доставлена ​​максимально швидко.