Інсектициди - купити Побутова хімія у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Засоби для прибирання Засоби для прибирання
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (1)

- грн
Сортування: За замовчуванням

Інсектициди у Одесі


Боротьба з комахами і гризунами для багатьох людей - нагальна проблема. Миші, таргани, мухи здатні отруїти життя співробітників офісу або мешканців невеликої квартири. А для закладів громадського харчування рішення подібних питань є важливим елементом дотримання санітарно-гігієнічних норм. Які б міцні двері, вікна і вентиляційні решітки не винайшла людина, комахи і гризуни здатні пробиратися в будь-яке приміщення. Справитися з небажаними гостями допоможуть засоби від комах.

Сучасна хімічна промисловість випускає на ринок різноманітні інсектициди, які можна купити з доставкою в нашому інтернет-магазині. Препарати виробляються в різній формі. Це не тільки традиційні аерозолі від мух або від комарів, але і липкі стрічки, свічки, електрофумігатори від повзаючих та літаючих комах. Завдяки різноманітності форм випуску у покупців є можливість підібрати найбільш зручний препарат, який буде ефективний на ділі.

Боротьба з комахами. Чому важливо боротися з тарганами і мухами

Комусь здасться, що мухи або комахи цілком нешкідливі. Що поганого в мусі, яка настирливо дзижчить над вухом, поки Ви займаєтеся домашніми справами. Здається, що комаха викликає тільки роздратування, але не несе критичної загрози. Однак це не зовсім вірне твердження. Особливо, якщо комах багато.

Досить легко втратити пильність. Влітку, відчинивши вікна, ми дозволяємо комарам, кліщам, мухам залітати в наше житло або офіс. Крім того, комахи можуть з'явитися в приміщенні в будь-який час року. І повірте, вони неодмінно ускладнять Ваше існування. Присутність в приміщенні небажаних гостей загрожує укусами, антисанітарією, зіпсованими речами і предметами інтер'єру. Розраховувати на мирне співіснування з комахами-шкідниками не варто. Чому боротьба з тарганами, мухами та комарами так важлива:

 • Комахи є переносниками інфекцій, потенційно небезпечних для людини, домашніх тварин.
 • Харчова моль, кліщі, мухи псують їжу, одяг, завдають шкоди майну, а іноді кусають людей. Зіпсовані речі, запаси на зиму, плями і сліди на новенькому ремонті. Це лише мала дещиця того, що може статися.
 • Наявність в квартирі або офісі тарганів - порушення санітарно-гігієнічних норм. Крім того, маленькі шкідники псують естетику приміщення.
 • Комахи завдають шкоди кімнатним рослинам, а також городнім посадкам.

Саме тому своєчасна боротьба з комахами критично важлива. Якщо вчасно не локалізувати джерело появи мух, молі, тарганів, чисельність шкідливих комах збільшиться в геометричній прогресії. В цьому випадку справитися з небажаними гостями своїми силами стане складніше. Знадобиться професійна дезінсекція із застосуванням агресивних хімічних препаратів від кліщів або від мурах.

Засоби від комах і їх класифікація

Боротьба з тарганами, мурахами, міллю - процес комплексний. Однак для конкретних комах слід підбирати певні препарати. Отже, кошти від комах діляться за призначенням і хімічним властивостям. Ось основні різновиди:

 • Репеленти. Природні або синтетичні речовини, які ефективно відлякують членистоногих. Добре допомагають від молі, від мух, від комарів.
 • Інсектициди. Агресивні хімічні отрути, призначені для боротьби з комахами-шкідниками.
 • Антімольним. Створені спеціально для знищення молі.
 • Ратицидів. Хімічні препарати для знищення гризунів.

Всі вищевказані речовини випускаються в різних формах, що дозволяє покупцям знайти оптимальний варіант для боротьби з комахами.

Засоби від комах. Форми випуску

АкваМаркет пропонує замовити онлайн засоби від комах в різній формі. Асортимент продукції постійно розширюється, в ньому з'являються нові позиції. Ми пропонуємо продукцію відомих брендів: Раптор, Чистий дім, Gardex, Raid. В наявності аерозолі, клейові пастки, крейда, липка стрічка, спіралі, зернові принади. Забудьте про часи, коли пастки від мурах або мошок споруджували з підручних матеріалів (спецій, оцту або трав). Це обтяжливий і малоефективний процес. Набагато доцільніше купити з доставкою засоби від комах, підібравши оптимальний вид препарату. До найбільш затребуваних варіантів відносяться:

 • Комбіновані засоби від кліщів, харчової молі, комарів. Ефективне видалення декількох груп шкідників за допомогою одного препарату. Сюди відносяться спіралі, пластини, електрофумігатори.
 • Липкі стрічки від мух та інших комах.
 • Дихлофос. Перевірений часом засіб для боротьби з комахами. За допомогою дихлофосу в аерозолі проводиться швидка дезінсекція приміщення, що гарантує повне знищення тарганів.
 • Пастки для тарганів, мурах. Безпечна боротьба з комахами і захист дітей, домашніх тварин від дії хімічних речовин.
 • Пластир з ефірними маслами і екстрактами. Дозволяють перебувати на відкритому повітрі, захищаючи від укусів комарів, кліщів, клопів.
 • Підвіски, подушечки, гелі з просоченням натуральними екстрактами лаванди, полину, череди. Ефективний антиміль, а також захист від мошок і клопів.

Визначитися з вибором зовсім не складно, особливо якщо Ви плануєте купити засіб від тарганів на сайті АкваМаркет. Для Вашої зручності вся продукція розділена на категорії, щоб швидко знайти рішення під конкретну задачу. Ми постаралися відібрати кращі знищувачі комах від провідних виробників. Менеджери охоче допоможуть вибрати потрібний продукт, швидко оформлять замовлення і відправлять його в Київ, Харків, Львів або інше місто України.