Папір А4 - купити Офісний папір у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Засоби для прибирання Засоби для прибирання
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (10)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Clio, 500 аркушів, Папір Офісний, А4, клас С, 80г/м2 Clio, 500 аркушів, Папір Офісний, А4, клас С, 80г/м2 Clio, 500 аркушів, Папір Офісний, А4, клас С, 80г/м2
Артикул: 1032
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Copy Basic, 500 аркушів, Папір А4 білий, клас С, 80 г/м2 Copy Basic, 500 аркушів, Папір А4 білий, клас С, 80 г/м2
Артикул: 85091
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Double A, 500 аркушів, Папір А4, Клас А+, 80 г/м2 Double A, 500 аркушів, Папір А4, Клас А+, 80 г/м2 Double A, 500 аркушів, Папір А4, Клас А+, 80 г/м2
Артикул: 14964
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Maestro Standard, 500 аркушів, папір білий А4, Клас B+, 80г/м2
Артикул: 31235
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Smart Line Office, 500 аркушів, Смарт Лайн Папір офісний білий, Клас С, 80г/м2
Артикул: 50672
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Clio, Упаковка 5 шт. х 500 аркушів, Папір офісний А4, клас С, 80 г/м2 Clio, Упаковка 5 шт. х 500 аркушів, Папір офісний А4, клас С, 80 г/м2 Clio, Упаковка 5 шт. х 500 аркушів, Папір офісний А4, клас С, 80 г/м2
Артикул: 1032
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Copy Basic, Упаковка 5 шт. х 500 аркушів, Папір А4 білий, клас С, 80 г/м2
Артикул: 85091
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Double A, Упаковка 5 шт. х 500 аркушів, Папір офісний білий А4, Клас А+, 80 г/м2 Double A, Упаковка 5 шт. х 500 аркушів, Папір офісний білий А4, Клас А+, 80 г/м2 Double A, Упаковка 5 шт. х 500 аркушів, Папір офісний білий А4, Клас А+, 80 г/м2
Артикул: 14964
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Maestro Standart, упаковка 5 шт. х 500 аркушів, Папір А4, клас B+, 80 г/м2
Артикул: 31235
alt
Поштучно
alt
Упаковкою
Smart Line Office, 500 листів, Упаковка 5 шт., Смарт Лайн, Папір білий офісний, А4, клас С, 80 г/м2
Артикул: 50672
alt
Поштучно
alt
Упаковкою

Папір А4 у Одесі


Офсетний папір А4 є одним з найбільш затребуваних матеріалів в сфері поліграфії. Папір для принтера призначений для друку на поверхні простих і складних текстових або ілюстрованих матеріалів. Його купують для офісу, для школи, магазину чи інших установ, де є необхідність в обов'язковій роботі з документацією. Незважаючи на широке поширення цифрових носіїв, необхідність в паперових варіантах зберігання даних нікуди не зникла. Як і раніше, дипломи, накладні, договори, кошториси роздруковують на папері. Интернет-магазин АкваМаркет пропонує вигідно купити з доставкою папір А4 для друку. Асортимент продукції надає можливість підібрати папір для принтера різних видів щільності: від 70 г/м2 до 200 г/м2. В наявності пачки паперу А4 100, 500 листів. Наш магазин здійснює доставку продукції по всій країні. Тому замовити папір А4 для друку можуть жителі Луцька, Харкова, Одеси, Чернігова та інших міст України. Ми гарантуємо широкий вибір, доступні ціни і можливість зручно підібрати рішення, яке буде повністю відповідати Вашим вимогам.

Папір А4 і особливості вибору

Сучасні виробники пропонують купити в Києві папір А4 з відмінними характеристиками. Для його виробництва використовуються не тільки високоякісні матеріали, а й технології, що дозволяють надати листам необхідний ступень білизни, оптимальну щільність, еластичність. Подібні характеристики критично важливі, коли споживач вибирає папір А4 для дипломів або роздруківки важливої ​​документації. Друк здійснюється струминними або лазерними принтерами, кожен із яких має свої особливості. Так, лазерні принтери максимально швидко пропалюють поверхню аркуша, на який нанесений шар фарби. Вкрай важливо, щоб папір для принтера не утворював в процесі друку дрібного паперового пилу. Від стійкості фарби залежить якість відображення графічного малюнка або текстової інформації. Особливо актуальні такі показники при друку важливої ​​документації, зображень або креслень, які будуть зберігатися протягом тривалого періоду часу. Щільна бумага для принтера розміром А4 здатна витримувати двосторонній друк, не втрачаючи при цьому свої власні характеристики і властивості.

Розмір А4 це оптимальний вибір для більшості споживачів. Листи такого формату відповідають чітким типовим розмірам: 210 × 297 мм, діагональ - 364 мм. В іншому характеристики паперу А4 варіюються:

  • Щільність. Стартує від 70 г/м2 і може бути значно вищою. Найбільш затребувані листи А4 розміру щільністю 80г/м2. Такий матеріал оптимально підходить для більшості сучасної друкарської техніки.
  • Прозорість. Безпосередньо залежить від щільності листів. Чим вище щільність, тим менш прозорі листи. Якщо купити оптом папір А4 недостатньої щільності, є шанси, що текст буде просвічуватися з двох сторін.
  • Білизна. Характеризує листи за ступенем світловідбивання. На ідеально-білому папері текст відображається краще, ніж на сірому або жовтуватому. Звертайте увагу на показник білизни. Якщо Вам потрібні якісні листи, то краще купити в Києві папір А4 з рівнем білизни 95% і вище.

Папір А4 і його класи

Вартість продукції визначається класом виробів, який формується сукупними характеристиками показників щільності, білизни і прозорості. Тут є такі види паперу А4:

  • Класс А. Найдорожча і якісна продукція для друку. Показники білизни досягають 98%. Замовити пачку паперу А4 класу А можна для будь-якого виду оргтехніки з метою забезпечити найвищу якість друку. Листи характеризуються бездоганною деталізацією та передачею кольору.
  • Клас В. Поєднує в собі оптимальну вартість і гідні характеристики. Купують такий папір А4 оптом для офісів, підприємств і навчальних закладів, де ведеться обов'язковий паперовий документообіг. Листи підходять для будь-якої оргтехніки, характеризуються високою щільністю і білизною до 95%.
  • Клас С. Найдешевший папір А4. Його традиційно застосовують для роздруківки підручної документації, чернеток. Показник білизни до 92%, помірна щільність, відсутність паперового пилу при нанесенні фарби.

Завдяки широкому асортименту споживачі можуть чітко регулювати свої витрати, купуючи витратні матеріали з оптимальними характеристиками за доступною ціною.

Де купити з доставкою папір А4 оптом

Використання листів низької якості незмінно призводить до погіршення роботи офісної оргтехніки. Сайт АкваМаркет пропонує замовникам широкий вибір якісної продукції за оптимальною вартістю. У нашому онлайн-каталозі є папір А4 різних класів. Незалежно від обраного варіанту, якість і ціна Вас незмінно порадують. Щоб позбавити себе від додаткових витрат рекомендуємо купити папір формату А4 оптом, так як в цьому випадку кожна пачка 500 листів обійдеться максимально дешево. Крім того, Ви не будете турбуватися про необхідність своєчасно поповнити запаси витратних матеріалів в офісі або на підприємстві. Роздрібним клієнтам ми також пропонуємо вигідно купити з доставкою папір для принтера, розфасований в пачки необхідного обсягу.

Зверніть увагу, що вартість паперу однакова для жителів Києва, Харкова, Чернігова, Дніпра, незважаючи на те, що доставка здійснюється на різну відстань. В онлайн-каталозі Ви знайдете продукцію відомих брендів: Clio, Xerox, Maestro, Zoom. У кожній картці товару є докладні характеристики листів, щоб Ви могли орієнтуватися в асортименті і підібрати папір формату А4 без сторонньої допомоги. Але при необхідності наші менеджери нададуть допомогу в оформленні замовлення і виборі продукції відповідно до Ваших вимог.