Пет тара - купити Аксесуари для води у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (3)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Бутель, 10 л, З кришкою і ручкою, ПЕТ Бутель, 10 л, З кришкою і ручкою, ПЕТ
Артикул: 5918
Бутель, 10 л, ПЕТ, Комплект, З кришкою та ручкою Бутель, 10 л, ПЕТ, Комплект, З кришкою та ручкою
Артикул: 6865

Пет тара у Одесі


Інтернет-магазин АкваМаркет пропонує купити оптом пет-тару для води та інших напоїв. Асортимент продукції відрізняється великою різноманітністю. Ви зможете вигідно замовити пет-пляшки 0,5,1,1,5 л з кришкою або без, а також пластикову тару 5,6,10 л. В онлайн-каталозі запропонований величезний вибір пластикових пляшок, бутлів і комплектуючих (кришки, ручки і т.д.).

Де використовується пет-тара

Завдяки своїй практичності пет-банки і пляшки набули широкого застосування в різних областях. Так, використовуються пет-пляшки для точок розливу пива, квасу і інших напоїв. Пластикова тара з ручкою і кришкою в комплекті незамінна в пунктах продажу розливної води. Пластикова тара зберігає властивості і користь продукції, в тому числі харчової, не змінюючи її хімічний склад.

Пет-тара і її переваги

Сучасна пет-тара має абсолютно безпечний склад, тому не робить негативного впливу на продукти. Традиційні пластикові пляшки або балони для води виробляються з високоякісних матеріалів. Пет-тара має незаперечні переваги (легка, дешева, прозора). Але це далеко не всі плюси, які обумовлюють її широке поширення. Особливості пластикової тари:

  • Механічна міцність. Пляшки не б'ються і не тріскаються навіть при серйозному механічному впливі.
  • Стійкість до перепадів температур. У спеку або холод пет-пляшки для води зберігають свої якості, не впливаючи на рідину всередині ємності.
  • Універсальне рішення для сипучих і рідких продуктів. У пластикових банках і пляшках зручно зберігати крупи, побутову хімію, масло, рідину. Тому пет-тара використовується практично повсюди.
  • Ідеальний баланс доступної ціни і високої якості.

Купити пет-тару для води онлайн

У нас Ви можете купити пластикову тару для точок розливу води, пива або інших напоїв. Широкий вибір ємностей з високоякісного пластику, який відповідає санітарно-гігієнічним нормам і стандартам екологічної безпеки. Вся продукція сертифікована. Великий асортимент обсягів, відтінків, форм. Пропонуємо купити оптом пляшки, комплектуючі, аксесуари.

В онлайн-каталозі зручно вибирати продукцію, вивчивши ціни і особливості кожної позиції. Купити товар можна з будь-якої точки України, так як доставка працює по всій країні. АкваМаркет - це зручна можливість купити пет-пляшки з ручкою і кришкою оптом в режимі онлайн. У Харкові, Києві, Одесі доставляємо пет-тару власною кур'єрською службою, щоб Ви могли максимально заощадити час.