Оцет бальзамічний - купити Олія, оцет у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Засоби для прибирання Засоби для прибирання
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Оцет бальзамічний у Одесі


Бальзамічний оцет - традиційна приправа, яка використовується в середземноморській та італійській кухні. Це дуже темний, концентрований і інтенсивно ароматизований соус, в основі якого лежить виноградне сусло. Історія походження цієї приправи досить давня. Оцет бальзамічний застосовували в кулінарії ще у 1046 році. Тоді продукт могли дозволити собі тільки представники знаті. Багато італійських сімей робили оцет за своїм сімейним рецептом, зберігаючи в таємниці особливості процесу та використані приправи.

Сьогодні купити оцет бальзамічний можна в будь-якому магазині Києва. Але оскільки соус залишається вишуканим продуктом, вартість його зберігається на досить високому рівні. Але якщо Ви заглянете в каталог АкваМаркет, ціна бальзамічного оцту Вас приємно здивує. Продукція з магазину порадує вишуканим смаком і багатим післясмаком. Сайт працює цілодобово і без вихідних, щоб Ви могли купити з доставкою бальзамик в будь-який зручний час. Ми підготували кращі пропозиції для представників сегменту HoReCa. Великий вибір недорогих, але якісних бальзаміків, а також вишуканих соусів преміум-сегмента. Знижки при замовленні оптом, оперативна доставка і гарантована якість. Все це - магазин АкваМаркет.

Чим бальзамічний оцет відрізняється від звичайного

В першу чергу, смаковими якостями. Бальзамік кисло-солодкий, в міру фруктовий. Його смак специфічний, тому впізнаваний. Він підходить як яскравий акцент не тільки до основних страв, а й до десертів. Наприклад, його часто використовують в якості добавки до морозива. Також відрізняється бальзамічний оцет зовні. У нього насичений темний колір, густа текстура.

По-друге, відрізняються добавки за способом виготовлення. Якщо винний оцет - це скисання вина, а яблучний - шкірки і серцевини яблук, то оцет бальзамічний не скисає, а настоюється. Кожен виробник тримає компонентний склад в строгому секреті, не розкриваючи деталей щодо використаних спецій. Тому кінцевий смак продукту від різних брендів може відрізнятися. Скільки відсотків в бальзамічному оцеті - питання тривалості настоювання. В середньому, соус визріває до 3 років. Тоді фортеця становить 10-20%. Дорогі сорти витримують довше, отже, і фортеця їх вище.

Чим корисний бальзамічний оцет

У бальзамика є властивості знезаражувати рідину, а також пом'якшувати волокна м'ясних продуктів. Саме тому оцет часто використовують для приготування різноманітних маринадів, а також заправки тартара та інших страв з сирих інгредієнтів. Італійська і середземноморська кухня включає бальзамічний оцет у всілякі рецепти.

Продукт славиться своєю низькою калорійністю, що дозволяє використовувати його в дієтичних стравах. Склад бальзамічного оцту багатий на цінні мікроелементи, які здатні пригнічувати патогенну мікрофлору в організмі. Також продукт містить вітаміни групи В, сприятливо впливають на стан нервової системи. Регулярно вживаючи в їжу бальзамічний оцет, Ви відзначите позитивну динаміку в стані здоров'я і загальному самопочутті. Продукт покращує мозкову активність, діє як антиоксидант, зміцнює кісткові тканини і судини.

Бальзамічний оцет: з чим їдять

Середземноморська кухня передбачає різні рецептури, в яких присутній оцет бальзамічний. Всілякі маринади, соуси, заправки не обходяться без цього вишуканого компонента. Особливо незвично виходить маринад з бальзамічного оцту, в якому вимочують продукти перед приготуванням на грилі. Ось лише кілька ідей, куди можна додати бальзамічний оцет:

  • Страви з риби, птиці, м'яса.
  • Морозиво і десерти.
  • Морепродукти, в тому числі делікатеси.
  • Пироги, запіканки, гарніри.

Застосування бальзамика залежить лише від Ваших смакових вподобань і кулінарної фантазії. Шанувальники легкої кислинки можуть додавати його практично в кожне блюдо.

Чим замінити бальзамик

Смак оцту досить специфічний, тому знайти гідну альтернативу важко. Але, все можливо, якщо поставитися до справи відповідально. Звичайно, смакові якості альтернативи мають бути іншими, але до цього можна звикнути. Отже, з чого вибрати:

  • Винний оцет. Щоб домогтися бажаного смаку, краще настояти його на таких спеціях, як естрагон і м'ята.
  • Яблучний оцет. Також вимагає попередньої підготовки. Додайте в пляшку гілку естрагону, білий перець і кілька часточок часнику.
  • Міцний херес. З нього готують соус, дуже схожий на оцет бальзамик. Для цього розігрійте на сухій сковороді цукор, влийте вино, 70 мл звичайного оцту. Ретельно перемішайте і додайте корицю, перець чилі і білий перець. Остудіть, перелийте в скляну ємність і настоюйте 2-3 дні.

Незважаючи на те, що у замінників будуть інші особливості смаку, використовувати їх можна з різними продуктами, до яких підходить бальзамик.