Е-65 формат (220 х 110 мм) - купити Поштові конверти у Одесі, доставка води у Одесі - АкваМаркет
Каталог
Вода 19 л Вода 19 л
Вода і напої Вода і напої
Мінеральна вода Мінеральна вода
Чай Чай
Дім та офіс Дім та офіс
Господарські товари, прибирання Господарські товари, прибирання
Побутова хімія Побутова хімія
Гігієна Гігієна
Продукти Продукти
Техніка та обладнання Техніка та
Обладнання
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (1)

- грн
Сортування: За замовчуванням

Е-65 формат (220 х 110 мм) у Одесі


Конверт Е65 називають євроконверт. Розмір конверта Е65 110х220 мм. Він вміщує в себе аркуш А4, складений втричі, або стандартний євробуклет розміром 210х98 мм. У нашому магазині можна недорого замовити оптом поштові конверти формату євро Е65 для будь-яких цілей. Формат конверта Е65 дозволяє наносити на нього розмітку для внесення даних адресата, а також розміщувати в лівій або правій стороні спеціальне віконце. У нашому магазині є різноманітні вироби, які можна використовувати в офісі, адміністративному, навчальному закладі, а також в побуті. Якісні, міцні конвертики від кращих виробників. В каталозі зручно вибирати товар по фото. Точна відповідність кольорів і розмірів. Звернувшись до нас, ви не будете розчаровані. Адже в магазині АкваМаркет найнижча ціна конвертів Е65 в Києві.

Наші конверти Е65 це:

  • Точна відповідність формату Е65. Розмір конверта Е65 110х220 мм.
  • Чисті без написів або з готової розміткою для внесення даних адресата. Також пропонуємо купити конверт Е65 з віконцем.
  • Різноманітні типи заклеювання конверта: силіконова стрип-стрічка, водорозчинний або змочуємий клей (декстрин).
  • Міцний білий або коричневий крафт-папір, стійкий до механічних впливів.
  • Конверт Е65 в упаковках від 100 шт.
  • Різні форми клапана: трикутний, прямий.

Щоб купити конверти Е65 достатньо зайти в інтернет-магазин aquamarket.ua. Виберіть конверти Е65 в потрібній кількості, відправте товар в корзину і вкажіть спосіб доставки. Менеджери швидко оброблять заявку, зателефонують і уточнять деталі. Відправляємо конверти для листів Е65 по Україні будь-якої транспортної компанією на вибір покупця. Завдяки прямим поставкам товару безпосередньо від виробників у нас вигідно купувати конверти Е65 оптом. Ціна євроконвертів низька, а якість бездоганна. Крім конвертів пропонуємо інші канцтовари: файли, папки, папір, ручки, степлери і т.д.